Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétfőre nem várom, akkor...

Ha hétfőre nem várom, akkor korai holnap reggel tesztelni?

Figyelt kérdés
Illetve melyikkel lenne érdemes.

2017. dec. 13. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korai. Én keddre nem vártam és teszteltem pénteken egy nagyon halvány pozitivat predictor earlyvel, de hármas ikrek, ezért lett ilyen korán pozitív a teszt.
2017. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy korai. Ha hétfőre nem várod kedden reggel érdemes tesztelni ha hétfőn nem jött meg.
2017. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, korai.

Mert lehet, hogy hétfőn megjön.

Vagy nem, de most negatív a teszt. Akkor nem tudod, hogy korai volt, vagy tényleg nem vagy terhes.

2017. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Korai. De úgyis fogsz, legkésőbb holnapután ;)
2017. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon korai!

Ha mindenképp előbb szeretnél akkor is leghamarabb két nappal előbb vagyis szombaton. Így nagy valószínűséggel csak csalódás lenne. Pár nap csak a hétfő érdemes kivárni mégis az a tuti. (Tudom hidd el, próbálkozunk már egy ideje)

2017. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hétfőn/kedden tesztelj először.
2017. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Korai. De enis koran teszteltem es pozi lett. De ez a ritkabb.

9dpon pozi volt a teszt! 10essel 25 os ra 2 napra csak

2017. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Alapvetően eddig mindig megvártam a nemvárt napját, meg is jött... eddig még egy tesztet sem csináltam, csak most valahogy olyan “megérzésem van”, mintha ez a hónap lenne az én hónapom, és már nagyon szeretném tudni. Amúgy 9. Próbálkozós hónap. Lehet ez nem is “megérzés”, hanem csak egyszerű bekattanás....
2017. dec. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!