Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek se lehetséges...

Szerintetek se lehetséges terhesség, ugye?

Figyelt kérdés

Utoljára november 23-án jött meg a menstruációm, olyan 7-8 nap késéssel, és csak 3 napig tartott plusz 2 nap barnázás volt.

December 5-én voltam nőgyógyásznál általános vizsgálaton, akkor UH is volt, a doki nem mondott semmi említésre mèltót.

Most azonban 3-4 napja olyan panaszaim vannak, ami akàr feltètelezhet egy terhességet is. Mivel nemrèg menstruáltam, és egy hete semmit nem látott az orvos, én nem gondoltam terhessègre (csak valami betegsègre), amíg több munkatàrsam egymástól függetlenül ültette el a bogarat a fülemben, hogy talán baba van...

Ha az lenne, akkor a nőgyógyász UH-n már làtott volna rá utaló jeleket,nem? Plusz a menstruációm sem volt olyan régen, hogy mondjuk ahhoz számolva tneteim lennének szerintem.

Nem lenne gond, ha jönne a baba egyèbként, örülnénk neki, mert jövőre tervezünk belevágni a dologba. Csak ebben a hónapban ez kèsz csoda lenne, mert nem nagyon voltunk együtt a pàrommal mostanában (amúgy megszakítást alkalmazunk, több,mint egy ève).

Előre is köszönöm a vàlaszokat!


2017. dec. 13. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem!

Hány naposak a ciklusaid?

2017. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általában 29-30. Viszont legutóbb is késett, azelőtt pedig 45 napra jött meg. Orvost kérdeztem róla, azt mondta,hogy ha eddig nem volt ilyen, és mèg nem akarunk gyereket, akkor nem zavarna be gyógyszerekkel, csak ha rendeszeressè válik ez a dolog.
2017. dec. 13. 12:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha sűrűn előfordul akkor ott már hormonális probléma van

Meg a 45 napos ciklusnál nem is biztos,hogy van ovu.De nem biztos.

2017. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!