Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan nincs ugye hogy minden...

Olyan nincs ugye hogy minden teszt hibás?

Figyelt kérdés
Vaterás one step tesztek, 5 napja késik,soha nem késett még eddig még egy napot se,minden teszt negatív. Ez a 4. próbálkozós hónapunk. Menszesznek semmi jele. Holnap elmegyek orvoshoz.
2017. dec. 14. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, de olyan van, hogy kesobb van peteeres. az orvos meg ilyenkor biztosan nem lat semmit, max felritkulast, de valoszinuleg csak megvastagodott mehnyalkahartyat. En tesztelnek egyet a helyedben egy normalis teszttel, a rossmannos facelle martogatos 500 ft korul van, es hiaba 25-os, erzekenyen mutatja, vagy a Corax is jo.
2017. dec. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Hàny napos a cuklusod?

Nekem 25-28 napos ès 1x volt hogy 38.napra jött meg szerintem mèg várj ha nem jön meg a 45.ciklusnapra ès negativ a teszt akkor menj csak orvoshoz

2017. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Elány ***** válasza:
Vaterárol vett tesztjeim két éve alig láthato szinte csak odaképzelős csíkok voltak ugy h már masfél hete késett. Vettem másik tesztet egyböl egyértelmű pozitiv. Vennék másik tesztet!
2017. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Masik teszter vegyek. Facelle vagy expect ra pisilos, de martogatos is.
2017. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az orvos sem tud még mit kezdeni az 5-6 napos késéssel.
2017. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Nyálkahártya 9 mm, bal oldali ovariumban egy 16 mm-es persistalo tüsző. Ha két hét múlva se jön meg teszteljek megint. Ennyit mondott.
2017. dec. 14. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket a rágörcsöléseket. Várj 1-2 hetet és tesztelj. Minek kétnaponta rohangálni orvoshoz meg tesztért? Attól nem leszel előbb terhes, akármennyire is várod. Maximum megszállott.
2017. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se rágörcsölve, se megszállott. Pusztán annyiról van szó, hogy tudni szeretném, hogy mi a helyzet, mivel nemrég volt egy p3-as citológiám, féltem, hogy baj van. Nem is értem miért válaszolsz, ha nem tetszik a kérdés.
2017. dec. 14. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tennék hozzá hogy nekem az öné step teszt halvány jelet sem adta h babát várok. Vettem egy clearblue t még egy predictor early t és mindegyikről üvöltött a csík. 4 év alatt megtanultam higy nem szabad a netről rendelt tesztnek vinni....
2017. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso, komolyan? Jo tudni, one steppekkel tesztelek egy ideje 1-2 havonta (szoptatas mellett nibcs ciklusom), akkor veszek nemsoka egy normalisat is inkabb :D
2017. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!