Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt hibás lehetett?

Terhességi teszt hibás lehetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok, napokban csináltam egy tesztet a 2.csík megjelent extra halványan kb 3perc mulva viszont olyan fehéres és allig lehet látni! A vélemények megoszlanak, rengetegen mondták, hogy negatív, viszont a pozitívot is. Allig látható csík... Sokan mondták teszteljek ujra.. Most jelenleg nem tudok de idegeskedni sem akarok... Elméletileg nem lehetnék terhes, védekeztünk. A tesztet azért csináltam mert rossz volt a közérzetem, vert a szivem, hányingerem volt, és vizes fehérfolyásom.17L
2016. okt. 22. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.... kellene egy masikat csinálni. Ezt mi itt látatlanban nem tudjuk megmondani!
2016. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudsz róla képet belinkelni?
2016. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze [link]
2016. okt. 22. 21:37
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Látom mire gondolsz. De akkor is ismételni kell. Mivel ha terhes is lennél a hcg folyamatosan nől! Egy második teszt biztosabb eredmenyt adna. Erre lehet akár mondani hogy halvány pozi vagy akár hogy nehatív. Lehet azt mondjuk hogy negatív utána kiderül hogy terhes vagy. Vegyél egy másik fajta tesztet is! Sok Sikert!
2016. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg szep h ver a szived...:D

Amig nem ismeteled meg a tesztet nemfogsz megnyugodni

2016. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie a menszeszednek? Amúgy addig nem fogsz megnyugodni, amíg vagy meg nem jön, vagy nem csinálsz egy tesztet, ami egyértelműbbet mutat.
2016. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!