Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet terhesség, vagy...

Ez lehet terhesség, vagy valami más betegség + rendellenes mensruáció?

Figyelt kérdés
November 16-án jött meg múlt hónapban, rendesen, ahogy kell (az a ciklus éppen 28 napos volt, előtte 30 napos). Nov. 26-án, dec. 3-án, 11-én együtt voltunk. Most, december 12-én megjelent egy vércsepp a bugyimon, minimális a vérzés azóta is, simán elvagyok egy tisztasági betéttel, alig kerül rá valami, ami elég szokatlan. Ma reggel úgy ébredtem, mint aki másnapos, forgott velem a világ, annyira szédültem, kb egy órával később hánytam is. Ez az émelygés azóta is tart. Csináltam reggel egy One step 10-es tesztet, negatív lett. Hány nap múlva érdemes legközelebb tesztelni?
2017. dec. 14. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A szédülés és a hányinger az biztos nem az esetleges terhesség miatt volt.

Ha a nov.26-ai aktusból összejött volna a baba,(úgy számoltam,hogy nagyjából 29-30-án volt peteérésed)akkor a napokban más ki kellene mutatni a tesztnek.Én is csinálnék azért még egyet,1-2 nap múlva.

Most lesz esedékes a mensid,úgyhogy nem kizárt,hogy azért vérzel.

2017. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szombaton ismét tesztelek.
2017. dec. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!