Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye az orvos is tévedhet?

Ugye az orvos is tévedhet?

Figyelt kérdés

Háziorvosommal véletlenül összefutottunk az utcán. Mivel már voltam nála laborba beutalót kérni, ezért tudja, hogy babát tervezünk.


Kérdezte hogy áll a dolog, váltottunk erről pár szót.


Valahogy szóba került, hogy egy hét múlva nem várom a menstruációm megjövetelét, de vannak már PMS tüneteim.

Azt mondta, ha azokat érzem, akkor valószínűleg nincs baba. Ezzel a mondatával nem tudok egyetérteni, hiszen rengeteg helyen olvasni, hogy sokaknál megmaradnak a premenstruációs tünetek a terhesség alatt is.

Ugye igazam van és még bőven reménykedhetek?


A tünetek egyébként a szokottak: pattanások, mell érzékenysége, néha alhasi görcs, fejfájás.


2017. dec. 14. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez teljesen egyéni, valakinél megvannak a pms tünetek.
2017. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Minek eresztesz meg ilyen felesleges eszmefuttatásokat?


A teszt az nem téved. Várd ki az időt, aztán tesztelj. Vagy vásárolj be és tesztelj minden héten. De ez a kérdés egy nagy baromság, beláthatod te is.

2017. dec. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 14. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak pm tünetem volt, na meg hogy késett.
2017. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én osszetennem a két kezem egy ilyen háziorvosert.. Még akkor is, ha hülyeséget mond, mert amúgy azt mondott.
2017. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!