Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes uh-on kisfiút mondott...

18 hetes uh-on kisfiút mondott az orvos, de én az elejétől azt érzem kislány van odabent. Tévedhet az orvos? Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tévedhet. De esélyesebb, hogy a te megérzésed a téves
2017. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire látta, mennyire volt biztos az a tipp. Az én kisfiam 19 hetesen nagyon világosan megmutatta milye van, nem marad kérdés még bennem sem. Na egy ilyen UH után a megérzésre nem adnék már semmit.
2017. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én orvosom azt mondta, hogy nincs 1000%-os módszer, minden tévedhet, még a Prenatest is (bár én erősen szeretném hinni, hogy nem, mert ez számomra azt jelentené, hogy elcserélték a mintákat...). Az uh ennél pontatlanabb, főleg a 18. héten.

De azt mondják, inkább fordítva szoktak tévedni, nem látják a kukit és szüléskor előbukkan. Az ritkább, hogy van ott valami, és eltűnik.

2017. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a 12 hetesen lányt mondott.. 18. héten megkukacosodott, és maradt is. :)
2017. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én mind 3 gyereknél megéreztem...mondjuk lehet annyira nem megérzés volt hanem inkább a vágyaim :)

Az első a 24.ik hétig titkolta,tippelni se tudtak mert mindig nagyon frankón takarta magát és olyan pózba,hogy még azt se tudták mondani,hogy nem lóg semmi mert ha lóghatott volna azt se lehetett volna látni ,de még de aztán végre lebukott mert jókor nyomott egy nagy terpeszt :)

A másodiknál 12. hetin annyit mondtak,hogy elvileg és aztán a 18. héten megerősítették.

A harmadiknál a 12. hetin azt mondták,hogy nagyon úgy tűnik,de mondtam,hogy áh biztos nem. Azért kicsit elkeseredtem,de mindenki úgy mondtam,hogy ezt mondták,de márpedig nem az lesz. A 18.hetin kiderült,hogy a doki nem jól tippelt és biza nekem volt igazam.

2017. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jah a második gyerek lett fiú
2017. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én kislányt éreztem első perctől...12. héten fiút mondott, de hozzá tette akkor még bármi lehet :)

16 hetesen nem látszott, 20 hetesen kislányt mondott, 25 hetesen is :D

2017. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, tévedhet. Attól is függ mennyire mondta biztosra. Ha úgy mondta, hogy inkább, vagy valószínűleg stb. akkor lehet, hogy nem lehetett igazán jól látni. De ha egyértelműen állította, és mivel már 18 hetes, akkor valószínűbb, hogy a te megérzésed a téves.

Majd később megírod "kinek lett igaza"? :)

2017. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk olyan volt, hogy anyukám a 7. hónapig úgy tudta, hogy fiú leszek, mert sosem látták pontosan, hogy mi is vagyok, anyukám meg végig érezte, hogy én márpedig csakis lány lehetek, és végül anyukámnak lett igaza.
2017. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A terhességnek az első néhány hetében a babák nemi szerve ugyanúgy fejlődik, akár kisfiút, akár kislányt hordasz a szíved alatt. Lehet, hogy csak azért érzed úgy, mert kislánynak jobban örülnél. Egyébként úgy tudom, külföldön van olyan módszer, ami már a Hetedik! héten kimutatja. Ha Anyukától vért vesznek, s találnak benne Y kromoszómára utaló jelet, akkor a kicsi pénisszel fog születni. :D
2017. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!