Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebben a ciklusban...

Szerintetek ebben a ciklusban hamarabb lesz ovum?

Figyelt kérdés

Dec.6-án jött meg a menstruácium.Ma vagyok a 8. napon és nagyon elkezdett fájni a bal petefészkem.Gyorsan csináltam 1 LH tesztet (nem koncentráltból) ami ilyen lett:

www.kephost.com/image/EurN


Most várok 2 órát és akkor megismétlem.Létezik,hogy ebben a ciklusban hamarabb lesz ovum?Annyi előzményem van,hogy október 12-én menstruáltam utoljára és teljesen kimaradt a novemberi ciklusom (53 napra napra jött meg).


2017. dec. 14. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:
2017. dec. 14. 16:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Még ez nem pozi. Nekem két napja volt kb ilyen és tegnap is talán picit erősebb. Ma viszont leugrott a csík a tesztről.


Mindenesetre innentől két naponta legyetek együtt és akkor nem késitek le.

Egyébként két óra múlva felesleges tesztelni. Én naponta szoktam, de van aki naponta kétszer esetleg délelőtt is. Ennél sűrűbben nincs értelme.

2017. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ bár nem az volt a kérdés,hogy pozi-e vagy nem mert azt én is eltudom dönteni..

Mivel írtam,hogy nem koncentráltból csináltam így később koncentráltból fogom megcsinálni...

2017. dec. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!