Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam ultrahangon és...

Alma166 kérdése:

Tegnap voltam ultrahangon és kb 6 hetes terhességet állított meg orvos! 23mm es petezsák, de embriocsomo meg szivhang még nem volt! Ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok. Az orvos azt mondta hogy szerinte nincs baj de csináljunk egy hüvely uh hát holnap megyek.. Az is rá volt irva a papirra hogy a petezsák kicsiz ceudális.. És hogy kontroll javasolt! Segitsetek van remény?

2017. dec. 14. 17:46
 1/2 anonim válasza:

Sajnos azt nem tudom mit takar hogy petezsák kicsit ceudális. De én 5 hetesen volt a petezsákom 8mm és még nem volt szívhang meg semmi. Azt mondta a doki ne aggödjak 7 hetesen kell vissza mennem akkor hátha látszik már valami illetve lesz szívhang.

Szerintem te se aggódj! Mert az csak árt. Minden rendben lesz! :)

2017. dec. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi történt veled? Várom a fejleményeket
2018. jan. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!