Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használ valaki Biointimo...

Használ valaki Biointimo anionos tisztasági betétet, ami ph- tesztes?

Figyelt kérdés
Elvileg a hüvely váladéktól el kéne változni a színének és abból meg lehet állapítani, hogy normális-e a hüvely flórája, vagy van egy kis fertőzés. De nekem soha semmilyen színűre sem változik el. Fehér marad. Nektek működik?
2010. jún. 2. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hű, ilyent még nem hallottam, nem válasz, de érdekel hol lehet ilyent kapni.
2010. jún. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Dm-ben vettem és 750 Ft volt. Állítólag nagyon jó azoknak, akiknek sűrűn van fertőzésük.
2010. jún. 2. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is azt használok,de a tesztjét nem próbáltam még ki:)Majd lehet kipróbálom,de nemigazán van "kedvem" "piszkálni"magam most terhesen,de majd még meggondolom:) (29h)
2010. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem beépített (bár először én is úgy értelmeztem), de a tasak hátuljában van hozzá kütyü. Még nem próbáltam azt a ph-tesztet ki, de ha kiveszed a batyuból a betéteket ilyen kis rózsaszínes tasak van ott. Szerintem az lehet az. Sok szerencsét hozzá:-)!
2010. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, kicsit félreolvastam a kérdésed:-)! Szóval ha nem változik, akkor lehet a tesztjével van a baj, majd ha legközelebb is vásárolsz ilyet, akkor mindenképpen próbáld ki akkor is. Ha kérdezhetek, neked bejött ez az anionos betét? Én még csak most kezdtem el használni, de kíváncsi lennék a tapasztalataidra:-)! Előző voltam!
2010. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy én mekkora hülye vagyok! Azt hittem, hogy minden betét teteje el van látva valami ph teszt féleséggel. Amikor kiírtam a kérdést, utána rögtön megtaláltam a csomagban külön a ph teszt c
2010. jún. 4. 11:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült egyszerre kiírni. Külön van csomagolva a PH teszt csík. Bocsi, senkit sem akartam félre vezetni!!!
2010. jún. 4. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!