Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok szerintetek?

Terhes vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
A ciklusom 6.napján szeretkeztünk megszakításosan , ami abból állt ,hogy az altus elején kb 2 percig volt bennem és nem élezett belém nyilván. 3 nappal később vettem be esemény utánit. A 14.napon volt egy erős hasi fájdalmam , ma pedig erősen krémes fehér folyásom volt , illetve enyhe hányingerem van (mintha a torkomban lenne a gyomorsavam). Nagyon stresszelek a dolog miatt ( a sírás kerülget). Ezek terhességi tünetek?
2017. dec. 15. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Peteérésed van.

A tablettát meg kb. felesleges volt beszedni 3 nap után.

2017. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem.. Akkor peteérésem van és terhes leszek?
2017. dec. 15. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kerdező! Vegyél tesztet!

Sokkal biztosabb módszer, mint közvélménykutatást tartani, és a tippelgetésekből levonni a következtetést.

Nem is értem! Naponta 20 ilyen kérdés van, és még mindig nem világos, hogy a tünetek alapján nem lehet megmondani, hogy bélférged van, infliuenzás vagy, gyomorvírusod, vagy terhességed......

Terhességi teszt!

2017. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsolnám hogy nőlj fel
2017. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek szexelsz, ha nem tudod mi hogy működik?
2017. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdésedre a válaszom: szerintem nem vagy terhes. es ha bevettél egy tabit, akkor mezavarhatta a ciklusodat. Fehér folyás lehet gomba, vagy hüvely gyulladás. Pasastól nem csak gyereket tudsz elkapni, hanem fertőzést is!
2017. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!