Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n időn túli pozitív...

10. dpo-n időn túli pozitív tesztje volt valakinek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem ma a 11.dpon lett ilyen: [link]
2017. dec. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
X-epillel teszteltem és 9. dpo-n pont ilyen lett az eredmény, mint az utolsó hozzászólónak. Na most a következő tesztem, amit tegnap csináltam (9.dpo-n) az negatív lett Predictor early-vel. Szóval tényleg "vicces" tud lenni ez az x-epil. Baromira el vagyok keseredve. Attól még lehet, hogy az utolsó hozzászólónak van baba, mert az első gyerekemet az x-epil mutatta ki. Meg kell ismételni és ha erősödik, akkor van baba.
2017. dec. 21. 17:59
 13/18 A kérdező kommentje:
Elírtam: a következő tesztet 12.dpon csináltam. Csak már nem látok az idegtől. Azért nem lett volna rossz Karácsonyi ajándék a pozi teszt de mindegy.
2017. dec. 21. 18:01
 14/18 anonim ***** válasza:

24.-én reggel tesztelj hátha, és nem vagy elkésve.


Mikorra nem várod?

2017. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Holnapra nem várom. Tudom, hogy elég lett volna csak holnap tesztelni először, de nem bírtam ki, mert terhesnek éreztem/érzem magam. A gyerekemet is már a nemvárt előtt 3 nappal kimutatta, azért is gondoltam, hogy most is így lesz. Nagyon szeretnénk kistesót és nem akarunk nagy korkülönbséget. Én is már 30 fölött vagyok. Tegnap elkeseredtem, most meg hogy lenyugodtam, kicsit reménykedek, hogy mégis itt van. Ez őrület! Ha most mégse lesz baba, biztos, hogy nem fogok korán tesztelni többet.
2017. dec. 21. 19:53
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem is jó korán tesztelni, pont ezért.

X-epil 12 dpo- ugyan ilyen volt nekem is, és még csak peteérésem se volt hőgőrbe alapján. Szóval másik tesztet ajánlok.


Mi is tesó programon dolgozunk. 19 hónapos most a kicsim.

2017. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2017. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nincs baba, megjött szenteste.
2017. dec. 26. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!