Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló okozhat terhes...

Fogamzásgátló okozhat terhes tuneteket?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsén érzem magam kb. egy hónapja. (3 hónapja szedek gyógyszert.)


Az emésztésem elég pocsék. Olyan, mintha lelassult volna, szinte folyton puffadt vagyok, de ugyanakkor mégis nagyon kivánom az ételt, és tobbet is eszem, mint eddig, viszont néha rosszul leszek az édességektol, pedig imádom oket. A gyomorsavam is borzasztóan sok, a leheletemen is érezni reggelente...

És vastagodtam is, pufibbnak érzem kicsit magamat mindenhol. A hasam, derekam is duzzadtabbnak érzodik, picit a combom is, és a melleim is sokkal teltebbek és keményebbek.

Viszont hízni nem híztam! Pont ez a furcsa. Hogy akkor ez miért van?

Plusz pár napja a hátam is borzalmasan fáj.


A gyógyszer okozhat ilyesmiket?


2017. dec. 20. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, okozhatja. Vízvisszatartás, emésztési gondok, csökkent libidó, stb.

Ilyenkor is érdemes csak azért csinálni egy tesztet, hogy megnyugodj. A helyedben beszélnék a nőgyógyásszal, hogy a mellékhatások miatt keressünk másik fogamzásgátlót. Nem muszáj az elsőnél leragadni.

2017. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen! Üdv a klubban.

Amíg nem váltottam életmódot ugyanezt éltem át. Azóta visszafogtam a ch-t. Rendszeres sport 3 év után ritkán van ilyen tünetem.

2017. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat. :)

Ez már a 2. gyógyszer, az elsotol folyton véreztem...

Sportolok hetente 5x. Bár tény, hogy sok szénhidrátot eszem. :/

2017. dec. 20. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!