Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
a baratommal egyutt furodtem es felizgult es tiszta olyan lett a víz, igy terhes lehete? komoly kérdésnek szantam !
2017. dec. 22. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2017. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%
Lehetséges. Vegyél terhességi tesztet. Az írásodból ítélve még nem vagy felnőtt, úgyhogy mondd a szüleidnek is.
2017. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez mar körülbelül egy honapja törtent és tegnap jött meg , szóval akkor csak nem vagyok terhes vagy de?
2017. dec. 22. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen agyatlan hp-ák minek pasiznak? Szánalmas vagy! Mondjuk a csávó is az. Mit látott meg egy ilyen kis takonyban?
2017. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mondtam mar az elejen is hogy ertelmes kérdésnek szantam vagyis ertelmes valaszokat is varok, nem tudom miert lennek hulye p... csak megkerdeztem es nem hiszem hogy olyan szanalmas vagyok ..biztos vagyok benne hogy neked is voltak olyan dolgok amiket megbantal vagy visszacsinálnál de mar nem tudod.
2017. dec. 22. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Minden bizonnyal terhes vagy.
2017. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De ha láttad,hogy beleélvezett a vízbe,akkor miért nem szálltál ki a kádból?

Megspórolhattad volna magadnak a kérdés kiírását.

2017. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ertelmes kerdesnek szantad. Csak megis egy agyatlan balf**zsag.... Ha ezt meg komolyan is gondolod... hat ne haragudj. . Grat. Terhes vagy. Es meg is jottt... Is kiirod a kerdest. Miutan meg is jott... Hulyeknek all a vilag
2017. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!