Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 nap keses+hanyas, lehetek...

2 nap keses+hanyas, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szerdan kellett volna megjonnie, szerda estetol tegnap delutanig rosszul voltam, nem maradt meg bennem semmi. De mar jol vagyok. Viszont lehet, hogy ocsemtol kaptam el, a het elejen neki is volt valami ilyesmi gondja, nem is volt suliban a heten. A mensim eleg rendszertelen, szinte mindig kesik, szoval meg nem teszteltem, homerozni nem szoktam. Szerintetek?

2017. ápr. 14. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor történt az aktus?A beágyazódáshoz is idő kell.

Kiszakadt a gumi vagy mi történt?

2017. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utolsó 5 menzeszed első napja?

Szex mikor volt?

Miért nem tesztelsz?

2017. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedden es penteken volt szex, tesztelni azert nem tesztelem, mert az en mensim ennyit siman kesik.

Marcius 15, februar 15, januar 16, december 17, november 15

2017. ápr. 14. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha letelik a 2 hét akkor tesztelj azért egyet,viszont nagy valószínűsséggel addigra megjön.Illetve remélhetőleg.

De miért hagyod,hogy beléd menjen a barátod ha nem szeretnétek még gyereket?Vagy próbálkoztok?

2017. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem hagyom belem menni, nem szeretnenk gyereket.

Amugy szerinted lehet, hogy nekem nem normalis a ciklusidom, es azert "kesik"? Vagyis tudod nem 28 napos? Nyaron egyszer 5 napot is kesett.

2017. ápr. 14. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze,mindenkinél vannak kisebb-nagyobb kihagyások.Ezer tényező befolyásolhatja.Ha normál mennyiségű a vérzés akkor nem lehet nagy baj.

Ha nem került sperma a hüvelyedbe akkor a terhesség kizárható.

2017. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat nalam az elso nap mindig nagyon rossz es az azt megelozo este, verzek is rendesen, ugy a 2.-3. napig, a tobbi ket napban mar alig. De az, hogy pontosan jojjon meg ritka.
2017. ápr. 14. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:

ez egy teljesen szabályos ciklus

a terhesség meg a szextől számítva 8-10 nap (beágyazódás)

nem vagy terhes

2017. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!