Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett mar valaki terhes elovala...

Lett mar valaki terhes elovaladekos ujjazastol?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez az ezredik ilyen kerdes es nem is szeretnem ha eltrollkodnank, velemenyeket szeretnek illetve megtortent eseteket ha van egyatalan, mert en teljesen lehetetlennek tartom. Megtortent ez valakivel, hogy attol lett terhes, hogy elovaladekos kezzel ujjaztak?
2017. dec. 26. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem
2017. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is lehetetlen, legalábbis én eddig mem hallottam ilyet, a gyakorin viszont sokan terjesztik, hogy ez lehetséges.
2017. dec. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, esély mjndig van.. Mert nem lehet kizárni... De nagyon nagyon kicsi az az esély


Viszont. Élek nemi életet de el nem tudom képzelni, hogy ez hogy történik..

Előváladék jön, belenyulkál a pasi, majd megujjaz?

Számomra ez eröltetett...


Normál esetben ha észrveszi az ember, hogy nem csak egy csepp előváladk van, akkor figyel... Ha nem akar gyeeket.vagy nem tudom..

Túl vizuális vagyok

2017. dec. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az meg mi a fene??? :O ekkora ökörséget még nem pipáltam.

Ezt egy nőgyógyásztól kérdezd meg, garantáltan elküld melegebb éghajlatra a butaság miatt.

2017. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vizuális vagyok és nem tudom elképzelni. Magához nyúl, aztán a lányba?
2017. dec. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!