Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kerlek normalis valaszokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerlek normalis valaszokat hagyjatok, ez volt az elso alkalom es stresszbe vagyok emiatt. A gumi vege elovaladekos lett es utana szeretkeztunk, ettol lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A menszeszem 20. utan kene megjojjon.

igaz,hogy az elso alkalom utan eleve kesik?



2012. júl. 12. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A gumin kívül volt az előváladék akkor igen van esély rá.

Elvileg késhet az első után, de nem törvényszerű.

2012. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Fordulj nogyogyaszhoz!
2012. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
99%, hogy nem. Milyen volt egyébként az "első"?
2012. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
kicsi az esély de nem 0% Ha nem jön meg amikor kell csinálj tesztet, de szerintem nem lesz gond. máskor figyeljetek jobban oda. Az nem igaz hogy attól fog késni mert együtt voltatok.
2012. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan lett, akkor van esély rá, de meglehetősen kevés. Azért majd csinálj tesztet, hogy megnyugodj;)

A másik: a menzesz van olyan, amikor késik emiatt, de nem mindig van ez így. Nekem pl. nem volt ilyen:)

2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Párszor előfordult velem is, aztán mégsincs gyerek. Ne parázz ezen.
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem erre kb 0,00000001 % az esély. Nyugodj meg.
2012. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

koszonom a kommenteket,aranylag megnyugtatoak,de miutan atbeszeltem a parommal megnyugtatott o is cikkekkel: "Igaza volt az orvosodnak, kedves páradik.

Ugyanis az előváladék NEM tartalmaz spermiumot. Az előváladékot az un. Cowper-mirigy termeli. Azt a célt szolgálja, hogy kitisztítsa az ejakuláció előtt a hugycsövet, mivel a vizelet savas kémhatása roncsolja a spermiumokat.


Csak a sok hülyegyerek között elterjedt ez a tévhit, mivel az ELŐVÁLADÉKOT összekeverik a RÉSZLEGES ORGAZMUSSAL! Nagyon gyakran (főleg ha a férfi próbálja visszatartani ill. késleltetni az orgazmusát) mikor egy férfi eléri a "majdnem elmegy" pontot és akkor leáll nem érzékeli, de kis mennyiségű (kb. egy normál ejakuláció 5-10%-a) sperma távozik a hímvesszőből. Nem spriccel, csak kijön. És mivel kis mennyiség nem is mindig észlelik. Na ETTŐL lehet teherbe esni! Ez ugyanis NEM"

[link]

de 100%-an megnyugodva csak menszesz megjovetele utan leszek

2012. júl. 12. 23:31
 9/10 anonim ***** válasza:

A párodnak és neked is javaslom, hogy olvassátok el a wikipédián az ANGOL változatot is!


Egy cikk csak akkor ér valamit, akkor lehet a benne lévő információkat készpénznek venni, ha megfelelő forrásokra támaszkodva állít valamit.


A magyar cikk nem jelöli meg a forrásait.


Az angol ellenben tudományos kutatásokra hivatkozik.


Vizsgálták, kísérlettel igazolták, hogy bizony az előváladék során is távozhatnak spermiumok. Akkor is, ha az illető nem szexelt korábban és még pisilni is elment előtte.

---

Egyébként az esély tényleg kicsi, DE nem 0.

2012. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tévhit ez az előváladék-sperma dolog. Attól lehet baj, ha a fiú nem húzza ki időben, csak azt hiszi, hogy időben volt. Nagyon sokan évekig próbálkoznak, ha gyereket akarnak, rendesen, élesben, értitek. És évek után sikerül teherbe esni. Nemhogy egy kis előváladéktól... Persze, ezzel nem azt mondom, hogy hajrá, dugjatok gumi nélkül, de szerintem a véletlen teherbeesések 99%-ában a fiú tényleg nem időben húzta ki, csak azt hitte.
2012. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!