Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. dpon szurkálás, görcsölgeté...

7. dpon szurkálás, görcsölgetés jelzett valakinél beágyazódást?

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
A beágyazódás nagyjából 14 nap alatt fejeződik be a megtermékenyítés után.Még csak most a napokban kezdődött meg és 1 hétig tart még.
2017. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7-8-9. dpon folyamatosan, szurkálás meg mindjárt megjön érzés. 9. dpo-ra olyan kegyetlen lett, húzódott az egész gátam, mikor már a legerősebb menzis napomon lennék. Másnapra már csak pici szurkálás volt, nemvárt napján megint mindjárt megjön érzés, de nem jött meg, babás voltam.

Második babámmal is volt de akkor már nem volt ennyire feltűnő, meg ovu után sokszor éreztem mindenfélét, így akkor nem tűnt fel semmi.

2017. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
7 dpo-n nekem mindig szurkált mensi előtt, csak akkor nem amikor terhes lettem.
2017. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálam így volt minden babámnál. Mensi előtt sosem. De a beágyazódás ált. nincs 14 nap. Elkezdődik az 5-7 dpon és pár napon belül befejeződik. Nekem 9 dpon már pozik voltak a tesztek! Drukkolok! :)
2017. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!