Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat terhességre, a beágyaz...

Utalhat terhességre, a beágyazódást érezhetem?

Figyelt kérdés
18-ara nem varom kb 4-5 napja erős nyomást és görcsöket érzek valamikor a nobb s van amikor a bal petefészkemben... mintha egy kő lenne rajta... nyomást érzek... így hullámokban jön elő... van hogy annyira nyomódik hogy levegőt venni is nehézkes.. volt valaki így és baba lett belőle?! Ovulációm elég későre esett kb 6-7-8 ezeken a napokon volt erős az LH tesztem és 8-án volt a legerősebb

2017. dec. 12. 07:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Inkább az ovut érzed szerintem.

Ha 8-án volt erős az ovu teszt valszeg másnap már negatív volt és akkor volt ovud.

Jól értem?

Ha igen akkor csak 23-án kellene megjönnie.

2017. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen, 9-én már negatív volt :)
2017. dec. 12. 07:58
 3/14 anonim ***** válasza:
En ugyanugy gorcsoltem, mintha meg akarna jonni. ( nekem mindig fajdalmas voltva menstruaciom). Aztan vegul nem jott meg! :) Most itt fekszik mellettem a 8 honaposom.
2017. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És neked is így inkább oldalt? Mert nekem pl mikor megszokott jönni akkor mindig a hasam alja görcsölt de csak ilyen 1-2. Nappal előtte... most még korainak tartom
2017. dec. 12. 08:23
 5/14 anonim ***** válasza:
En mar a nemvart menstruacio elott napokkal gorcsolgettem. Hat, inkabb a hasam aljan. De nem kizart, h nalatok is baba van a dologban. Drukkolok. Majd ird meg mi lett! :)
2017. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, mi is reméljük :) persze, mindenféleképpen írok... szerinted 16-án érdemes lenne 10-es teszttel tesztelni egyet ? Vagy várjam meg a nem várt napját ? :)
2017. dec. 12. 10:08
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez a te dontesed! :) En megvarnam. Az a biztos!!
2017. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha 8-9-e fele volt ovud, akkor még csak a megtermékenyített petesejt (ha sikerült) keresi éppen a helyét a méhedben vagy éppen most tapad meg. Elméletben nem érezhetsz még semmit.
2017. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel kiváncsiságból készítettem egy tesztet, de - lett.. egyenlőre menstruációnak nyoma sincsen, pedig ilyenkor már szokott lenni mell feszülés görcsök, de most már az is megszűnt... viszont kb óránként járok pisilbi... nem csíp, nem fáj szóval kétlem hogy felfázás lenne... így hát kiváncsian várok
2017. dec. 16. 09:50
 10/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Ha 6-7-8-án volt peteérésed, akkor legkorábban 20-21-22-én kellene megjönnie. Peteérés után kb 14 nappal jön meg. Vagy reméljük nem:).
2017. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!