Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe ejtettem a barátnőmet....

Teherbe ejtettem a barátnőmet. A szülei nagyon mérgesek lesznek. Esetleg vmi ötlet, hogy hogyan mondjuk el nekik? 23F

Figyelt kérdés
A lenagyobb probléma nem is a pénz vagy a gyerek érkezése hanem a barátnőm szülei. Ugyanis el kell majd mondanunk, de hogy a barátnőm szülei mit szólnak majd ahoz, hogy 22 évesen gyereket vár a lányuk az már egy jobb kérdés ugyanis közölték velem, hogy esküvő előtt nincs gyerek. Pedig mind a ketten nagyon akartunk már egy kis fiút és össze is jött, de a leendő nagyszülők lehet, hogy ezt másképp látják.
2017. dec. 27. 02:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
85%

Szia! Miért baj ha 22 évesen szülne a baratnőd? És miert baj ha esküvő előtt szül? Tiltja a vallásuk vagy mi???

Felnőtt emberek vagytok ,nektek kell eldöntenetek hogy mikor szeretnétek gyereket és hogy mit vállaltok . És miblesz ha elmondjátok?Megvernek titeket?

2017. dec. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Attol.fugg, hogy szandekosan nem vedekeztetek vagy veletlen becsuszott a vedekezes hianya miatt vagy mellett?

Ha veletlen jott ossze, de ti szeretnetek, akkor jelentsetek be, hogy szeretnetek veluk beszelni. Nem kell nagy fenek neki csak valahogy mindket szulo legyen ott es akkor a lany mondja el...mi tortent es azt, hogy szeretnetek megtartani. Es tudjatok ez nagy felelosseg, de ha lehet ne haragudjanak erte.

Elsore lehet duhsek lesznek, de az elmulik. Az ido megoldja.

Ha szandekosan hoztatok ossze, akkor mondjatok el, hogy akartatok gyereket es sikerult es ti nagyon boldogok vagytok csak feltek, hogy ok nem orulnek neki.


Igazabol az elso duh vagy ertetlenseg a szulokben elmulik. Ha meg tudjatok oldani a megelhetest. Azaz nem azzal inditotok, hogy anyu vegyel lakast es neveld helyettem a gyerekunk (sarkitok) vagy emiatt a lany felbehagyja es soha nem fejezi be az egyetemet stb., akkor ez eleg gyorsan at tud fordulni segito szandekba, babavarasba.

Ha nem, akkor se busuljatok, majd kesobb valtozik.

De az elso szemrehanyast, duhot vagy barmilyen reakciot ne vegyetek ti se zokon. Sok szulo nem tud mit kezdeni egy ilyen helyzettel elsore...ezt meg majd ti bocsassatok meg:-).

Egyebkent gratula ahhoz, hogy nem megolni akarjatok ennyi idosen, hanem megtartani!

2017. dec. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha a parod a lany, es a parod szulei veled targyaljak meg, hogy marpedig eskuvo elott nincs gyerek, akkor itt valami nagyon nagy baj van a szulokkel is es a lanyukkal is.

Amugy, szerintem is marhasag ilyent kijelenteni. Ok talan azert mondanak ilyeneket, mert vagy tul regimodiak, vagy azt akarjak, hogy eloszor fejezzetek be az egyetemet vagy valami hasonlo. De ismetlem, szerintem marhasag. Egyetemet is be lehet fejezni babaval, ha nem is konnyu, de en ismerek lanyt, aki ket gyerekkel fejezte be a jogi egyetemet. Szoval hajra!

(Muszaj elmondani? Nem eleg, ha majd meglatjak?)

2017. dec. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hogy béke legyen és már jobb a gyertek,

Esküdjetek meg szűk családi körben a házasságkötőnél

2017. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hol laknotok, van annyi jövedelmetek, hogy megéljetek és eltartsatok egy gyereket, és csak az a gond, hogy előbb esküvő kellene, akkor mi a gond? Elmentek az Anyakönyv- vezetőhöz és két tanúval megesküdtök.
2017. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. Nem tiltja a vallásuk csak egyszerűen azt hiszik, hogy irányíthatják az életünket. Ezért is költöztünk Budapestre, hogy messze legyünk tőlük. A szüleimnek már elmondtam és nagyon örültek neki ugyanis ők nem kötöttek ki semmit vagy szóltak volna bele az életünkbe. De barátnőm szülei durván beleszóltak az életünkbe már többször is. A barátnőm már nem egyszer ki is volt borulva tőlük. Viszont ma reggel elhatároztuk, hogy holnap elmegyünk hozzájuk és elmondjuk a gyerekvállalást. Lesz ami lesz. Esküvőt pedig sem barátnőm sem én nem szeretnénk egyenlőre.
2017. dec. 27. 10:20
 7/13 A kérdező kommentje:

Nos váratlan esemény történt. Tegnap olyan délután 2 óra körül egy váratlan kopogás. Amikor kinyitottam az ajtót és megláttam az anyóst meg az apóst teljesen lefagytam.

Jöttek meglepni minket karácsonyi finomságokkal. Ekkor a barátnőm pont kisétált az ajtó elé 16 hetes pocakkal, hogy megnézze ki az. Nyelni is alig bírtam. Após mikor meglátta őt a feje olyan vörös lett, mint a paradicsom. Beültünk a nappaliba elmondani mindent. Elmondtuk, hogy nagyon akartunk már egy gyereket viszont házasságot még nem. Nos ez nekik nem nagyon tetszett. Jól számon is kértek minket, hogy hogy képzeltük el ezt. Esküvő előtt gyereketvállani. Én sosem emeltem fel ellenük a hangom, de most eljött az ideje és kiosztottam őket, hogy a püffögés helyett inkább örülni kéne. Persze ők ezt nem értették meg. Közölték velünk, hogy ebből ők nem kérnek. Se belőlünk se pedig a gyerekből. Barátnőm olyan zokogásba kezdett, hogy alig bírtam vigasztalni. Egészen késő estig csak sírt. Most, hogy elaludt van egy kis időm most leírni ezt az egész kavalkádott. Nem tudom, hogy mi bajuk van. Nekik semmi teherrel nem jár ez az egész. Az egyetemet elvégeztük, én már dolgozok informatikusként. Semmit sem kértünk tőlük és most teljesen eldobtak minket az életükből. Nem tudom mi lett velük. Amikor barátnőm ballagot 4 éve akkor változtak meg. Most arra gondoltam, hogy hétvégén elmegyünk anyukámékhoz ott úgyis mindig jól érezzük magunkat. Hátha ott lenyugszik és nem fog sírni. Nyugtassatok meg, hogy ez egy jó ötlet, mert már én sem tudom, hogy mi tévő legyek.

2017. dec. 28. 01:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen az jó lesz!


Nagyon sajnálom hogy ilyen gyökér anyósodék vannak

2017. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Hogy van a pici?
2018. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Picike nagyon jól van. Szerencsére teljesen egészséges a születéskor sem volt semmi baj ami apás szülés volt. Egyszerűen nem tudunk betelni vele annyira szeretjük a kis huncutságunkat. Anyukámék is teljesen oda vannak érte, de anyósomék egy külön sztori. Pont ma beszéltem velük és még mindig nem érdekli őket az unoka. Csak a nagyobbik lányuk a jó, mert ő először házasodott aztán szült meg a férje cég vezető meg stb. röviden szarnak ránk, mert nem úgy pattogtunk ahogy akarták. Barátnőm ma is sírt miattuk, de mondtam neki ne foglalkozzon velük. A picikénk megszületett, jól van és csak ez számít. Ők meg akkor nyalják a nagy lányuk seggét.
2018. aug. 14. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!