Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jó ötlet/helyénvaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet/helyénvaló egy új iphone 7-el meglepni a barátnőmet ha még csak pár hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeretné de ők nem élnek azért annyira jól meg ő még tanul ezért nincs keresete szóval csak a szüleitől számíthatna rá de tőlük biztosan nem kap. Én tudnék venni neki és nagyon szeretnék is mert tudom, hogy örülne. Meg még egy kis ékszerrel is meglepném ez volt az alap ötlet és erre jött az iphone.


Csak az a gond, hogy az előző barátnőmnek is én vettem a telefonját akkor nem is tudom mennyi volt, 220k azthiszem és -igaz, hogy ő tulajdonképpen kizsarolta- az exem viszont utána nagyon követelőző lett és gyakorlatilag úgy érezte már alanyi jogon jár neki ez meg az, ha pedig magamra költöttem és neki nem vettem semmit (semmire nem volt szüksége egyszerűen elmentem ruhákat vásárolni ő meg elvileg segíteni jött, hogy melyiket válasszam de kinézett közbe ezt-azt). Nyilván már nem is vagyok együtt vele.


Visszatérve, a barátnőm tök más személyiség mint az exem bár ő is szeret villogni dolgokkal de ez erre a korosztályra kábé 99%-ig igaz. Szóval biztos nagyon örülne, de lehet túl soknak gondolná 4 hónap után.


2017. márc. 13. 10:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
4 honap utan meg korai, de pl elso evfordulora siman jo.
2017. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Semennyire. Én két év után sem fogadnék el ilyet a páromtól, szerintem ez sértő.
2017. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hány éves vagy te és hány éves a barátnőd. Tippelek, szerintem minimum egy 10-es van köztetek, ha nem több:) De lehet, hogy troll kérdés.

Én még korainak tartanám, hisz 4 hónap semmi. Majd ha évek múlva is együtt lesztek, akkor talán.

Hány éves vagy?

2017. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

1. Minek az az ájfónhét?


2. Ilyen drága dolgot nem veszünk. Pláne nem pár hónap után.

2017. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 19.
2017. márc. 13. 10:45
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Gáznak tartom azolat az embereket, akik villognak a tárgyaikkal
2017. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 6S van es nem villogni kell, hanem hasznalni, amire a korabbi androidos telefonjaim alkalmatlanok voltak. Az androidos telefonok tipikusan max ket evre szolnak, az iPhone ugyanugy fog mukodni sokkal kesobb is, iPhonebol evente valtani tenyleg felesleges, de nyilvan ha kint van a legujabb modell, logikus azt venni, hiszen arra jonnek ki legtovabb a frissitesek.
2017. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
És neked honnan van ennyi felesleges pénzed? Félre ne érts, gondolom jó módúak vagytok, ez rendben is van. De az a szüleid pénze, amiből vennéd neki a telefont, vagy dolgozol és te kerested meg? Mert ez nagyon nem mindegy.
2017. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként sosem értettem, minek kell több százezres telefont venni, semmi értelme. Az átlag embereknek bőven elég egy 50-70.000 Ft-os okostelefon. Ki sem tudod használni a több százezres telefon igazi funkcióját mert nincs rá szükséged. Ahhoz hogy netezgess, fb-ozz, telefonálj, még egy 70.000 Ft-os telefon is bőven elegendő. Az emberek többsége csak magamutogatásból vesz ilyen drága telefont, de ha megkérdezem tőle, hogy minek neki, normális választ egyik sem tud adni:) Na ez a gáz.
2017. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

háhh itt van az, hogy elkapatod öcsém a 19 éves csajt, és az ilyenek persze h később is csak gazdagokat keresik.


gartulálok, újabb ékes példája vagy a hercegnő nevelésnek, hogy átlag férfiak labdába se rúghassanak a csajoknál, mert mind a módost hajtja

2017. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!