Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó ötlet felkeresni és normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet felkeresni és normális hangnemben elbeszélgetni azzal aki házas gyerekes felnőtt férfi létére a barátnőmet környékezi és nyomul rá?

Figyelt kérdés

A kérdésben szereplő helyzettel kapcsolatban lennék kíváncsi a véleményetekre.

A barátnőm 3 hónapja dolgozik a jelenlegi munkahelyén, pár héttel ezelőtt munka után elmentek a kollégáival iszogatni.

Mikor este hazaért és lefeküdtünk aludni kapott egy üzenetet, amelyre ráfogta másnap, hogy az egyik amúgy az előző esti programon jelen sem levő lánytól érkezett és az illető afelől érdeklődött, hogy hazaért-e.

Enyhén gyanúsnak találtam a helyzetet, hogy az amúgy sokat emlegetett lány név szerint sincs elmentve a telefonjába és egy +70-es számként szerepel, illetve ahhoz képest, hogy az este ott sem volt, hajnali 2-kor érdeklődik, hogy a barátnőm hazaért-e.

Mindezt tálaltam a barátnőmnek aki elpirulva beismerte, hogy valóban nem a lánytól érkezett az üzenet, hanem egy férfi kollégájától, aki egyébként házas és apuka és nagyjából amióta ezen a helyen dolgozik szerelmes belé.

A barátnőm biztosított, hogy nem jön be neki az idősebb fickó, és egyébként sem csalna meg, kezdene házas/gyerekes emberrel, nem is érti mit gondol magáról a fickó.

Pár héttel rá, jött egy egynapos, ott alvós céges csapatépítő, ahonnan másnap hazatérve a barátnőmön éreztem, hogy valami nem oké a viselkedése alapján.

Beismerte, hogy sokat ittak és beszélgetett ezzel a fickóval, aki elsírta neki, hogy rossz a házassága és állítólag a barátnőmet magához rántva megcsókolta.

Kissé aggódtam, hogy valószínűleg több is történhetett, de a barátnőm sírva könyörgött, hogy higgyem el neki, ennél több nem volt és azonnal ahogy eszmélt leállította a fickót. Mivel látszólag tényleg megbánta, és úgy voltam vele egyszer mindenki hibázhat megbocsátottam neki.

A héten természetesen továbbra is mindketten ugyanazon a helyen dolgoztak, és ugyan a barátnőm biztosított, hogy nem fognak beszélni, és semmi hatása sem lesz ennek ránk nézve, azt érzem hogy valami még sincs rendben a háttérben és a fickó tovább próbálkozik nála és szabotálja a kapcsolatunkat.

Gondoltam egyik nap elején/végén megvárnám a fickót valahol és elbeszélgetnék vele arról, hogy mennyire számít korrekt dolognak a felesége/gyereke háta mögött más barátnőjét környékezgetni, és kicsit felvilágosítani, hogy nem feltétlenül marad ez a viselkedése titokban a felesége előtt ha nem fejezi be a nyomulást.

Mindezt normálisan, lényegre törően gondoltam neki elmondani, hátha ért a szép szóból.

Mennyire lenne ez jó ötlet, illetve valakinek van-e valami hasonló jellegű tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2016. szept. 17. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha már mindenképp nekem kellene lépni, mert a lány nem

akarja/nem tudja kezelni a helyzetet:


Én felhívnám a csókát, mondanám, hogy jó lenne erre az ügyre minél hamarabb pontot tenni, és hogy vele beszélgessek-e el, vagy a feleségével.


Ha azt mondja, vele, akkor ok, ha a feleségévelt válasz-

sza, akkor egyértelmű, hogy kb nem érdekli, így inkább

pofonosztás szaga van a dolognak, mint beszélgetés.


Megjegyzem, a nő helyében már rég lépéseket tettem volna...

2016. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Minden nős pasi azzal indít, hogy neki rossz a házassága.

A barátnődnek sincs egy csepp esze se, ha beveszi.


A helyedben a nem akarnék vele elbeszélgetni, mert csak letagadja a csillagot is az égről. Jobban járna mindenki, ha egyből a feleséggel vennéd fel a kapcsolatot, hogy tudjon róla, milyen álnok dög férje van, és hogy más nőket fűzöget és csókolgat.


Aztán a többit elrendezi az idő.


A barátnőd pedig nem annyira ártatlan, mert ha nem akar tőle semmit, akkor egy nő le tud úgy állítani egy férfit, hogy onnantól messzire kerülje, és nem lesz belőle csók meg éjjeli sms-ek.

2016. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel nemigen oldod meg a problémát. A megcsalas ugyanis nem rólad es a másik feleségéről szól hanem a csajod es a ficko igenyeirol. Azok nincsenek kielegitve. Nem feltetlen szexre gondolok. Tehat ha most beszallsz a kettejuk ugyebe es a csajodnal leall a ficko akkor lesz majd mas akinel kielegiteni latszik majd a hianyokat.
2016. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha a barátnőd nem bátorítaná ês nem élvezné a helyzetet már rég pontot tett volna erre az egészre... Sajnálom, ki tudja mik történtek még köztük.
2016. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valóban igaz, hogy a barátnőm sem épp ártatlan, de ismerve őt mindenkivel próbál jóban lenni, kedvesnek lenni, és ebből már a múltban is volt baja és úgy érzem itt is inkább arról lehet szó, hogy az új helyre kerülve igyekezett mindenkivel jó viszont kialakítani és ez a gátlástalan fickó visszaél(t) vele.

Amúgy mint hallottam más fiatalabb munkatárs csajokkal is próbálkozott már, munkaidő után nem haza hanem inni/bulizni mentek el miközben a feleség és a gyerek otthon várták.

Azért gondoltam erre a lépésre, mert úgy gondolom a barátnőmmel mi tudnánk rendezni a helyzetet és a viszont de a fickó állandó próbálkozása folyamatosan csak rombolja a kapcsolatunkat és nem érzem fairnek, hogy ő miközben az én kapcsolatomat tönkreteszi, közben a feleségével aki semmit sem tudhat ugyancsak jól érzi magát.

2016. szept. 17. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Akkor inkább csak irigy vagy:) arra gondoltál már hogy mondjuk ne urald le a csajod. Jobban bizz benne, hagyd hogy döntsön a dolgaiban, tamogasd.... itt inkabb ilyen problemakat latok. A 3. Fél bevonása az egyik legrosszabb módszer. Nagyon sok agressziot es indulatot vált ki amit nem biztos hogy kezelni tudsz. Plusz a baratnod is megutal hogy nem bizol benne
2016. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
A feleségével venném fel a kapcsolatot és/vagy a főnökkel a munkahelyen. Bár ez a barátnőd dolga lenne. Én tutira ezt tenném, miután beszámoltam a férjemnek. Valószínűleg ő sunyít. Ha engem valaki környékez és nem ért a szép szóból, rögtön segítséget kérek. Ha kell, fel is jelentem. Nem leállok még vele dumcsikázni... Meg erőszakkal megcsókol... HOL?! Egy rakás ember előtt erőszakoskodik? Mert ugye mit keresnének kettesben... Tedd lapátra ezt a csajt, hazudik mint a vízfolyás. És még hülye is, mert képes szóba állni egy családos férfival.
2016. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Hazudik neked a csajod, de a pasast hibáztatod?

Honnan veszed, hogy neki nem hazudik?


Nekem is volt ilyen csaj ismerősöm, elvesztegettem rá 1 évet, szintén házas nála 15 évvel öregebb pasira startolt rá, a közös tanárunkra, nekünk meg nyomatta, hogy nem bírja lerázni. Meg sz*r a házasságuk, erre kiderült, hogy ő koslat a pali után és már a feleség is többször elbeszélgetett vele.

2016. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Mai házasság résztvevői:

-férj

-feleség

-gyerekek

-macska/kutya

-k..va

2016. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Aha...

Tudod, én is közvetlen és barátkozós típus vagyok, sok pasi van a munkahelyemen, nekem pedig alapvetően mindig is több fiú barátom volt, mint lány.

De soha nem értették félre a helyzetet, nem csókoltak meg akaratomon kívül, sőt a telefonszámom sem tudja mindenki.

A csajoddal beszélj! Senki mással nem kell neked kommunikálni ebben a sokszögben.

Megmondod neki, hogy figyelj babám, ha nincs köztetek semmi, akkor állítsd le, és ne hívogasson munkaidőn kívül, és ne add alá lovat. Ha ő érdekel, akkor meg hagyjuk egymást békén, mert nem leszek én a másodhegedűs. Ha még egyszer bekavar a kapcsolatunkba, akkor mehetsz is hozzá!


Hidd el, egyből tud lépni a csajod, és megszűnik a "zaklatás".

2016. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!