Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy mégis terhes vagyok?

Lehet hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy együttlétem pont egy hónapja,ahol kiszakadt az óvszer,úgyhogy vettem be utána eseményutánit. Viszont ezt csak kb.30óra múlva tudtam megtenni,mert vasárnap volt és sehol sem volt rendelés.)

A tabletta bevételére rá 1 hétre megjött,és elég sok mennyiségű volt a vérzés.

Utána negnyugodtam,nem is teszteltem mondván akkor úgyse lettem terhes. Viszont most a napokban elkezdett görcsölgetni az alhasam,állandóan éhes vagyok,és be is lázasodtam.

Mivel pont egy hónapja volt az aktus már elkezdtem számolgatni hogy vajon hány hetes terhes lehetek ha összejött..Nagyon félek...

20/L

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2017. dec. 27. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

A láz mióta a terhesség tünete?

Ha megjött, ráadásul normális vérzés volt, nem csak valami pecsételgetés, akkor nem vagy terhes.

2017. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem számolgatni kell,hanem csinálni egy terhességi tesztet,ha nem hagy nyugodni a dolog.
2017. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagy terhes, ne képzelődj. Megjött, nincs miért aggódni.
2017. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!