Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódás vagy...

Ez lehet beágyazódás vagy hamarabb meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Régóta várunk babára. Ebben a hónapban volt peteérésem closty segítségével. követte az orvos ultrahangon. Ma vagyok 11 dpon és az előbb törlésnél érdekes bocsi hogy így írom krémes rózsaszínes folyásom volt. 37.2 volt a hőm reggel. Szereintetek csajok. Valakinek tapasztalata? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 28. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez bármelyik lehet.

Más tapasztalata nem számít mert valakinek megjött, valakinek baba lett ugyanezzel (pl. barátnőm gyerekeinél ez volt, nálam meg ez mindig mensit jelzett). Nem tudhatod, hogy te melyik eset leszel.

2017. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Csak az a fura hogy nekem még sosem volt ilyen azért is kérdezem. De látom mindenkinek már. Hát majd kiderül akkor.
2017. dec. 28. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár napon belül tesztelhetsz és akkor kiderül.:)
2017. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak néhány alkalommal volt ilyen és az elsőnél én is úgy voltam hogy jé ilyen még sose volt.
2017. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!