Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal peteeres utan petefes...

5 nappal peteeres utan petefeszek szurka lehet beagyazodas? Te ereztel valamit, amikor sikerult?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A beágyazódás kb.12-14 nap után következik be peteérés után.

Az első 5-7 napban a megtermékenyített petesejt vándorol a petevezetékben,majd ezután jut el a méhig és ekkor kezdődik meg a beágyazódás,ami szintén több napig tart,nagyjából 1 hétig.

Tehát 12-14. nap előtt még nem történik meg a beágyazódás.

De szorítok,hogy baba legyen! :)

2017. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt! :)
2017. dec. 24. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Baba volt?
2018. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom, holnap kene megjonnie, mai teszt nega. Par nap, es kiderul. De szerintem kesobb volt peteeresem, mert ilyenkor mar barnazni szoktam. ;) Megirom majd.
2018. jan. 1. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok amugy....azt hittem peteeresem volt xy-kor es ra 5napra hasszurka stb... szóval sztem csuszott nekem is...mert akkor ereztem az ovulacios tuneteket..Nem is jott meg :) bàr en ab.utan vagyok :/ es az elso menzeszt varom most..
2018. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon sajnalom. :( Remelem hamar sikerul a babo nektek.

Kicsit feladtam mar a mai negativ teszt utan. :/

Amugy tobbszor is uh-n derult ki, hogy amikor en azt hittem, peteeresem van, meg meg se tortent. Szoval ki tudja.

2018. jan. 1. 22:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Sikerült a baba?
2018. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :(
2018. jan. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!