Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes esemény utánival...

Lehet terhes esemény utánival és fogamzásgátlóval amit nem régóta szedek?

Figyelt kérdés
Tegnap este barátom belém élvezett úgy, hogy 7 napja szedek fogamzásgátlót, én voltam felül és úgy ment belém, hogy nem mélyig hatolt a sperma, még az elején voltunk nagyon, szűk is voltam, nagyja kifolyt. Ma vettem be esemény utánit 13 órával az aktus után (felvidéki vagyok, Szlovákiában recept nélkül vásárolható). Menstruációm 3 napja múlt el. Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?
2017. dec. 30. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 0%
2017. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A menstruációd 1. napján kezdted el szedni a fogamzásgátlót?

Amúgy tényleg 0 az esélye.

2017. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A menstruációm 2. Napján, betegtajekoztatoban azt írták hogy amennyiben ilyenkor kezdem szedni 7 napig nem vagyok védett aztán igen. De ez abszurdnak tűnik, főleg hogy először használtam a gyógyszert
2017. dec. 30. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már mindegy,szerencsésebben megúsztad volna,ha szexelés előtt olvasod át a b.tájékoztatót.

Nem igazán szabadna esemény utánit bevenni fogamzásgátlóra,már a tabletta is egy merő méreg a szervezetednek,hát még az e.utáni.

Persze,fő a biztonság.

A gyógyszert szedd tovább rendesen.

2017. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!