Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem? Lehetek...

Teherbe eshettem? Lehetek terhes ezek alapján?

Figyelt kérdés
Nem védekezünk a párommal, csak időben "megszakítja". lassan jöhetne a baba, ezért nem figyelünk rá nagyon. nem szedek gyógyszert sem, a menzeszem is össze-vissza jön meg. most megjött normálisan, kb 2 hete de sokszor rosszul vagyok, fáj a hasam, napközben van, hogy kicsit hányingerem van és az az érdekes, hogy nem hítam meg csak egy kicsit, viszont a hasamon észervettem és a párom is egy pár hete, hogy kerekedik, nem tudom már behúzni. ez a legfurább, mert volt, hogy így meghíztam, de mindig betudtam húzni a hasam, mindig csak hájas volt, nem kerek. aggódhatok? kb egy hónapja vettem tesztet, de negatív volt. elmenjek dokihoz mert lehetséges a terhesség?
2010. jún. 3. 20:20
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi, hitam helyett híztam.
2010. jún. 3. 20:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet mert itt ezt senki nem fogja tudni megmondani neked, max megtippelgetni de azzal sokra nem mész..a tüneteid jelenthetnek sokmindent nemcsak babát szóval tesztelj.
2010. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!