Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egy éve tabit szedek és ma kellett volna megjönnie de se hasfájás se semmi, pedig tabi nem.marad ki, hányás hasmenés antibiotikum nem volt ... 3-4 napja elkezdtek fájni a melleim de tegnapra el is múltak.Nagyon aggódom hogy mi van, egyszer volt csak ilyen hogy 1 napot késett. Holnap nyilván tesztelek, arra lennék kíváncsi hogy valakivel volt e már ilyen.

2017. dec. 31. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évig szedtem, kb 2-3 év után vokt olyan egyszer hogy nem jött meg. Nem voltam terhes, a doki azt mondta ilyen néha megesik. Mindemesetre csinálj tesztet és ha még mindig nem jön meg doki, csak ő mond tutit.
2017. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A 7 napos szünet valamelyikén kell megjönnie a megvonásos vérzésednek. Szóval no para.
2017. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
8 évig szedtem gyógyszert folyamatosan, 2x volt olyan, hogy nem jött meg. Egyszer 1 hetet késett, rá pár évre pár napot, egyik esetben sem terhesség állt a háttérben. De az a biztos, ha tesztelsz és kizárod ezt a lehetőséget!
2017. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy csak a gyogyó szórakozik velem. Szerintetek az előzmények alapján mennyi esélye van a terhességnek?
2017. dec. 31. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindig pontosan bevetted a gyógyszert, akkor nem kell aggódnod.
2017. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!