Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam ovulációs...

Most csináltam ovulációs tesztet és egyáltalán nincsen rajta második csík?

Figyelt kérdés

így még nem jártam,bármikor megnéztem ,mindíg volt rajta,de halványan,most vagyok túl az első closty-s hónapomon és csak 1 csík van rajta :(((((((((((

Ma vagyok a ciklusom 22. napján...a 17. napon nagyon görcsölt jobb oldalt,többször is,azóta elmúlt,de hol a csík a tesztről?????


2010. jún. 3. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el ezért, ez a tesztektől is függ! Én amikor vaterásat használtam volt hogy nekem se lett második csík. Amikor drágábbat vettem a drogériában, azon mindig megjelent.
2010. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 22. napon van akinek már eltűnik. Peteérés után csökken az LH a szervezetben. Ha neked a 17-en megvolt, akkor azért.
2010. jún. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
peteérés után gyorsan csökken az lh szint. ha utána csináltad akkor azért, ez nem gond
2010. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!