Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Mennyi az esélye a teherbeesésnek? Sziasztok! 40et idén töltöttem. Most decemberben a menses után 4 nappal (26án) 1 napig pici vérzést tapasztaltam. Számolgattam, menses előtt volt együttlét (11én). Azt hittem, felfáztam, de nem voltak kísérő tünetek

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném.... Azóta próbálgattam a tesztelni, de mindegyik negatív lett. Viszont már félidőn túl vagyok és semmi jel arra, hogy a peteérés megtörtént volna, hőm lennt maradt, illetve sem mellfeszülés, egyéb tünet nem tapasztalható. Őszintén meg vagyok ijedve, hogy nekem már nem lehet.....


Köszönöm a válaszokat....


2018. jan. 1. 14:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást.... 7-én elmentem feliratni antibiotikumot... nem tudtam mi van... de a szúrkálás nem múlt, viszont nem érzem, h fel elnnék fázva... viszont sűrű tejszerű válasék az van... nekem nem szokott lenni...
2018. jan. 2. 18:32
 12/12 A kérdező kommentje:
megszenvedek rendesen... egyre durvább... most 2 nap múlva nem kellene megjönnie... egészed idáig stabil 36,5 volt a hőm, most tegnap ment fel 36,6-ra, ma reggelre 36,7-re.... pont most... amikor már a tapazstalatok alapján nekem menses előtt 2-3 nappal már szépen lassan lefelé megy picit...
2018. jan. 4. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!