Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Szerintetek...

Mit gondoltok? Szerintetek melyik esetben nagyobb a teherbeesés esélye?

Figyelt kérdés

1, Spontán: egyszerűen csak abbahagyjátok a védekezést, nem számolgattok, akkor szeretkeztek amikor jól esik, majd jön a babó, ha akar


2, Megtervezett: hómérő, ovu teszt, szex 2 naponta, gyertyaállás, stb....


Vagy lehet a kettő között is megoldást találni?


2010. jún. 4. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első. Ha nem görcsöl az ember, szerintem könnyebb, bár én a másik oldalt nem próbáltam. Én abbahagytam a gyógyszert és nem gondolkodtam azon, hogy terhes leszek-e vagy sem, mindent a sorsra bíztam. Aztán egyszercsak megtörtént, azóta 5 hónapos a gyermekem. Tudom, hogy van akinek nem könnyű teherbe esnie, de én így azt érzem, hogy tényleg akkor jött a lányom, amikor ő akart, amúgy olyan erőltettnek tűnik az egész, meg olyan gépies lesz minden. Remélem nem bántottam meg ezzel senkit...
2010. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szerintem nem bántottál meg senkit, nagyon korrekten fogalmaztál. Én is meg tudom érteni azt, aki mindent megtesz, hogy babája lehessen. Elég kétségbeejtő, amikor hónapról hónapra egyre csak jön a nem várt...érthető, hogy növelni szeretné az esélyeket.

De szerintem, aki a spontán mellett dönt, annak is ott motoszkál a fejében, hogy talán most sikerül... egyszerűen nem lehet nem tudomást venni arról, hogy most épp a ciklusod közepén jársz...

2010. jún. 4. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a kettő között volt. Nem hőmérőztem, de azért középzdőben megpróbáltunk sokat együtt lenni :)


Egyébként ez a "rágörcsölés" szó manapság nagyon divatos lett, úgy használják mintha szakszó lenne, holott az égvilágon semmi köze a teherbeeséshez. Nem hinném hogy a kiskatonák megérzik hogy "na ezek görcsösen akarják ezért nem megyünk el a petesejtig" :) A teherbeesés sok sok szerencsétől is függ, hogy valóban akkor van-e peteérés amikor szerintünk van, és hogy a beágyazódást sem akadályozza-e semmi. Az, hogy valaki "rágörcsöl" (magyarán nagyon-nagyon szeretné) szerintem az égvilágon semmit sem befolyásol.

2010. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ismerek olyan párt, akik több évi próbálkozás után lemondtak a babáról és elkezdtek csak egymásra figyelni, kirándulni, stb....azonnal összejött nekik. Persze ez lehet véletlen is, de biztosan van valami lelki vonatkozás is. Pl. a stressz és a sperma minősége között már egyértelmű a kapcsolat. Ismerek olyan párt is, akik, mikor megtudták, hogy nem a legjobbak a kiskatonák, teljes erővel rákapcsoltak és az eredmények hónapról hónapra drasztikusan elkezdtek romlani....
2010. jún. 4. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a valamilyen mértékű tudatosság híve vagyok. Mivel voltak ciklusgondjaim, hőmérőzgettem, és szerintem jó, ha egy nő tisztában van a ciklusával (milyen hosszú, mikor van az ovuláció). Persze aztán átestem a ló túloldalára és görcsös lettem, a férjem szerint ezért nem akart jönni a 2. baba. De én minden esélyt meg akartam adni neki (teák, torna). végül akkor jött össze, amikor nem is gondoltam volna (alig szexeltünk egész hónapban). Úgyhogy az arany középút a legjobb!
2010. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!