Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon puffadok, amit még...

Nagyon puffadok, amit még sose észleltem. Pár napja késik a menstruációm? Csináltam tesztet és negativ. Szerintetek mi okozza?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 15:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt még valaki így ?
2018. jan. 3. 15:44
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
A sok lencse
2018. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15 napja késik, teszt negatív és borzalmasan puffadok. Olyan a hasam, mint mikor a kislányomat vártam kb 12.héten. Egyébként szoptatok még.
2018. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De Te puffadtál eddig, vagy csak most ?
2018. jan. 4. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam puffadni, csak mostanában. Közben tegnap csináltam tesztet, pozitív lett. :-)
2018. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jó Gratulálok, Boldog babavárást:) nekem még mindig semmi, még várok kicsit és ha nemjön meg tesztelek ujra. Amugy volt neked valami tüneted ? Mennyi késés után lett pozi a teszted ?
2018. jan. 6. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Voltak és vannak is tünetek, de nem vészes. Puffadás, émelygés, kifulladok a lépcsőn. Mivel a 8.napon negatív volt a teszt, betudtam kimerültségnek, fáradtságnak, stressznek, mert a kislányommal nem túl egyszerű most. Aztán már aggódtam, ezért felhívtam a nőgyógyászom. Teszteltem a tanácsára és egyből 2 csíkos lett. Nem tudom így, hogy hányadik naptól mutatta volna már ki, csak az biztos, hogy ugyanilyen teszt a 8.-on nem.
2018. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!