Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki úgy érzi, h ebben a...

Aki úgy érzi, h ebben a hónapban biztos sikerült (sikerülni fog) neki a baba, jelentkezzenek. Mikorra nem várjátok, mikor teszteltek először, mit éreztek vagy mit nem éreztek? :D

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok biztos benne de holnap lesz 1 hete hogy késik de remélem nagyon remélem hogy baba
2018. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor már szerintem mehet a teszt,drukkolok
2018. jan. 4. 23:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Teszteltem már 2 de mindetö eddig negativ de sokan mondták hogy lehet később fogant megint várok párnapot és akkor csinálok
2018. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mára vagy holnapra nem várom és imádnám ha nem is jönne meg. Egyelőre nem érzem, hogy meg akarna jönni és a melleim szétdurrannak, annyira fájnak. Hőm fent van. Szóval reménykedem, holnap vagy vasárnap csinálok tesztet. Előző évben több vetélésem volt. Amikor kiderültek a terhességek, egyiknél sem örültem, mert éreztem, hogy nem lesz belőlük semmi. Most viszont már egy hete úgy érzem, hogy sikerült és meg is fog maradni. :)
2018. jan. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nem jött meg és ma reggel pozi a tesztem. Eddig semmit nem éreztem (görcs stb.), ma baloldalt nagyon lent egy pontban néha enyhe görcs. Remélem ez nem jelent rosszat.
2018. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!