Baba vagy daganat?

Figyelt kérdés
December elején kellett volna menstruálnom, de nem jött meg. Volt már olyan korábban is, hogy a stressz miatt kimaradt egy ciklusom, így nem nagyon aggódtam. Iszogattam cickafark teát, rásegítve a dologra. De nem történt semmi. A következő menstruációm december végére volt aktuális, de az sem jött meg. Ekkor már vettem egy tesztet, amit január 1-jén csináltam meg, és pár másodperc elteltével már 2 erős piros csík mutatkozott. Viszont úgy tudom ez nem csak terhességtől lehet, hanem akár súlyos betegségtől is. Ugyanis terhesség legapróbb jelét sem észlelem magamon, viszont enyhén szurkál, fájogat a bal petefészkem, és a mellem, és a jobb combom külső fele, illetve a csípőm, forgóm környéke háton fekvés közben erősen zsibbadni kezd, bizsereg. Ez úgy gondolom cisztára, tumorra utalhat. Most már eléggé be vagyok tojva, de az ünnepek miatt csak ma tudok orvoshoz menni. Addig is várnék pár pozitív gondolatot, hogy ne parázzam túl a dolgot.
2018. jan. 2. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha élsz nemi életet, úgy lett pozitív a teszt, akkor elég egyértelmű, hogy baba.
2018. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Valoban lehet tumor, vagy ciszta is, de egyrészt rendkívül ritka, másrészt meg a felsorolt tüneteket semmi köze hozzá.

Amúgy értelmes, felelősségteljes ember már az első menstruáció kimaradasakor orvoshoz fordul, nem várja meg, hogy kettő maradjon el.

2018. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Életszerű reproduktív korú, egészséges nőként pozitív terhességi teszt mellett daganatra gondolni.


Na állj elő: egyedül írod ezt a sok hülye trollkérdést, vagy egy csapatban dolgoztok? Le a kalappal amúgy, kreatív.

2018. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a férjemmel óvszerrel védekezünk folyamatosan. Tehát emiatt sem gondolnám, hogy terhesség. Igazatok van, hogy nem kellett volna eddig várni, de sajnos annyira össze-vissza jön meg mostanában, hogy nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Sajnos édesapám végstádiumú daganatos beteg, és elég sokat idegeskedek mostanában.
2018. jan. 2. 12:39
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Görcsoldók, nyugtatók, vesebetegség (a vizeletben vér és/vagy fehérjetartalommal) is okozhat fals pozitív tesztet, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.
2018. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

A tünetek és a statisztikai esélyek alapján is inkább tippelek babára. Halvány pozitív tesztet inkább el tudok képzelni más miatt, mint jó erőset.

Nem egyszerű helyzet, kitartást kívánok!

2018. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy.
2018. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Irj ha megjartad az orvost!
2018. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 babyboom567 ***** válasza:
100%
Szerintem is terhes vagy.Amiket leírtál tüneteket,azok nekem voltak terhesen.
2018. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Te hipohonder vagy? Minden jel arra mutat..
2018. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!