Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem arra hogy babám...

Van esélyem arra hogy babám legyen?

Figyelt kérdés

Nem jött meg a menstruációm.Dec.22-ére nem vártam.Csináltam tesztet most 2-án,negatív lett.Ma voltam nőgyógyásznál cisztát nem látott.Terhességt nem látott.Azt mondta stressz és súlyingadozás miatt maradt ki.Leletemre ezt irtam.


Egyértelmű petezsák nem látható.J.ov.:28mm B.ov:15 mm

Endometrium:16mm

És irt fel B6vitamint napi3×1-et

Azt mondta semmi gond a stressz miatt késik.10 nap kb meg is jön.Aztán kha megjött menjek vissza hozzá.Ja meg csinált egy szokásos kenetmintavételt citológiára.Kb minden második alkalommal ha megyek levesz mintát.

Mondtam neki hogy akarunk babát.

Most a kövi hónapba visszamegyek mit fog csinálni?Clostit ir fel nekem hogy legyen normális peteérésem?És teherbe tudjak esni?

És ha mégse jön meg most?

Mivel párommal nyilván ugyanúgy a most kimaradt mensi idején is együttvagyunk sokat.

De azt mondta most meg fog tuti jönni.Nem lesz gond.


2018. jan. 4. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Ilyen se volt még soha hogy stressz miatt kinaradt egy ciklusom.Meg fogyás miatt.
2018. jan. 4. 19:16
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Hány kérdést írsz még ki???? De komolyan?
2018. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem óránként 1-et!

Én màr komolyan imadkozom a jóistenhez, hogy megjönnön neki, mert ettől meg fog bolondulni.

2018. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Párom volt spermavizsgálaton áprilisban!Mindent rendben találtak!Én aggódok inkább mert nem az első alkalom hogy nem sikerült!
2018. jan. 4. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2018. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi majd jönni fog a baba. Csak ne stresszelj
2018. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 3-hetet maradt ki stressz miatt!
2018. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne stresszelj ennyire, ezert is nem fogan meg na baba, mert gorcsolsz. amugy stressztol, sulyingadozastol siman keshet.
2018. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!