Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm 4 napja...

Késik a menstruációm 4 napja teszteltem de negativ, fáj a hasam a hátam és a mellem mintha meg akarna jönni de semmi. Ha most már negativ akkor bizhatok ebben ugye? Köszii előre is

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak kicsit később lesz pozitív. Sokan jártunk már így. Annak oka van, hogy nem jön meg. ;)
2018. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszii a biztató választ:) az első terhességemnél már hányingerem volt minden most semmi ilyen tünetem nincs :( még reménykedem amíg nem jön meg.

Amugy pé előtt egy nappal voltunk együtt nem kéne mutassa már a teszt ?

2018. jan. 5. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor volt ovud?
2018. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 - án
2018. jan. 5. 10:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennyi késés után is negativ akkor szerintem csak késik.:(
2018. jan. 5. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha biztosan 18-án volt ovulációd, akkor sajnos már tényleg biztosat mutat a teszt:(.
2018. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet olyan hogy később fogant meg és még nem termelődött annyi Hcg a szervezetben hogy ki tudná mutatni a teszt ?
2018. jan. 5. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8 nap késés után negatív volt a teszt,azt hittem a szoptatás miatt késik. 16. Napon hívtam az orvosom, tanácsára csináltam még egyet, + lett. A 30. Napon, 2 nap késésnél egyetlen egyszer nem védekeztünk, ő abból fogant. 😊
2018. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!