Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nemvart előtt egy héttel...

Ha nemvart előtt egy héttel pozitivat teszteltem es napról napra erősödnek a csikok mennyi az eselye hogy mégis mejön a menstruacióm? Szerdára nem várom.

Figyelt kérdés
2015. dec. 20. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha kismama vagy, márpedig a jelek szerint az vagy, akkor valószínű, hogy elmarad. De ha mégis megjönne, attól még terhes vagy. Szóval nem értem a kérdést bocs.
2015. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azert erdekelt mert sok helyen olvastam hogy az elmaradt menstruacio előtt nem erdemes tesztelni mert lehet h pozitiv de nemtud ugy beagyazodni a baba es nem marad meg.. Ezert kerdeztem hogy mekkora az eselye ennek :)
2015. dec. 20. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha napról napra erősebb a második csík akkor nem sok esély van rá hogy megjön. Ha mégis bármi jelét tapasztalod azonnal Menj orvoshoz.
2015. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm :) meg annyi kerdesem lenne hogy ha nincs semmi problema akkor csak januarba megyek orvoshoz es addig kell valamilyen terhes vitamint szedni? Nemvagyok még jártas ebben első baba lesz
2015. dec. 20. 19:58
 5/8 anonim válasza:
Szedj folsavat meg B12 vitamint! Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget!
2015. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

már bocs, de ha izgulsz, minek tesztelgetsz???

ráérnél szerdán is..

mi ezt nem tudhatjuk, ezért kellene türelmesnek lenni.

utána meg, ha nem jön össze, ki vagy teljesen.

sokan ráizgultok, és ez a baj!!


majd írd meg, mi lett, szurkolok.

2015. dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Min. 800- max 1200 mikrogramm folsavat, és ha nem fogyasztasz állati eredetű táplálékot, akkor B12-őt. Ezen kívűl a magnézium (lehetőleg magnézium-citrát), B6, C és D vitamin nagyon fontos, illetve majd később a vas.
2015. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak volt egy furcsa megerzesem es azert teszteltem koran,nemvagyok ráizgulva a dologra csak eszembe jutott ez a kerdés h mégis kb. mennyi az eselye;) majd megirom hogy alakult :)
2015. dec. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!