Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés körül vagyok, ha már...

Peteérés körül vagyok, ha már három napja időnként szurkál a bal petefészkem akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy az ovulációs fájdalom csak max 1 napig tart, vagy tudtok erről valamit? A mellem bőre is nagyon érzékeny. Összefügghet?
2008. okt. 25. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
a melleddel nem tudom hogy összefüggésben van-e.de azt tudom hogy legtöbbször nekem is nagyon fáj a hasam amikor közép tájt vagyok.Babát akartok?
2008. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tüszőrepedés után tényleg egy napig termékenyíthető meg a kiszabadult petesejt, de az előtte lévő napokban is érezhetsz az aktív petefészekben fájdalmat, akár több napig is. Ez abból adódik, hogy a nagyra nőtt tüsző nyomja a közti szöveteket. Ez nekem is mindig így volt, viszont a pé napján sokszor rendesen görcsöltem is.

6 hetes kismama

2008. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, én is csak erre tudtam gondolni. Nagyon köszönöm a válaszokat. Asszem ma lökődött ki, mert nagyon felugrott a hőm. 4 tizedfokkal magasabb mint tegnap. Remélem meglesz az eredménye hamarosan a sok "munkának"! :)
2008. okt. 26. 08:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen a választ. Csak reagálnék a kommentedre még egyet: ha ma ment fel a hőd, akkor tegnap volt a pé-d. Ugyanis a pé napján többnyire van egy hőesés, és az azt követő napra termelődik már annyi progeszteron a szervezetedben, hogy "felnyomja" a testhőmérsékletet. Sok sikert!
2008. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszont a magas hő utáni napon egyből leesett az átlaghőre. Akkor most ez azt jelenti, hogy nem sikerült?
2008. okt. 27. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt. A hőesés oka lehet egy újabb ösztrogénhullám. Vagy a hőemelkedésed lehetett betegség jele. Ha újra felmegy a hőd, és szépen fenn is marad, nincs gond.
2008. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

No majd akkor meglátom. Nagyon kíváncsi vagyok.

A remény hal meg utoljára.

2008. okt. 29. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!