Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek ne teszteljek?

Teszteljek ne teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Még nem tudom terhes vagyok e,tizenharmadikára nem várom.

De tüneteim vannak. Mellfeszülés,keményedés.Hányinger olykorolykor(ma reggel brutális volt)

Görcsölök is mint mikor megakar jönni. Volt barnásrózsaszines folyásom is most olyan fehéres.

Viszont tegnap is és ma is nagyon feszül a hasam inkább feljebb a gyomorszájamnál mingha izomlázam lenne. Ez normális? Tezstelni érdemes lenne már?



2018. jan. 6. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne, korai.
2018. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Bármikor tesztelhetsz, hisz csak párszáz forint.

De ha 13ra nem várod akkor még csak egy hete volt ovud. Szóval vagy előbb volt ovud egy héttel és most lenne esedékes a mensi és pozi lesz a teszt.

Vagy ha negatív akkor valami betegséged van pl valami vírusos.

Egyébként a hányás inkább a 6. hét után jellemző, persze lehet kivétel.

2018. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13-án tesztelj
2018. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

30.án volt ovum. Már elötte aktivak voltunk párommal. Nem akarom magam bele élni sem kattogni ezen. Csak érzem amit érzek.

Előzö terhességemnél (sajnos az nem sikerült végül,10.hétig maradt csak meg)ezt a hasfeszülést nem éreztem..

2018. jan. 6. 16:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá ennyire. Legelőször akkor tesztelj, amikorra nem várod.
2018. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a gyomorszájnál van a méh? Ha 30-án volt ovu, akkor nem kellene már tüneteket vizionálni.
2018. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még nincsenek tünetek.

Én vàrnék legalàbb 13-àig.

2018. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 27.én volt ovum. Ma a tesztem még negatív. Ne kapkodd el. Hacsak nem korábban volt nálad.
2018. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os. Igen tudom hogy a méhem nem ott van. Tanultam is meg tudom is mivel Nő vagyok. Csak érdeklődtem hogy mitől lehet a hasfeszülés. Nem csak ott fennt hanem lennt is. Nem görcsölök ezen.. szeretnénk ha összejött volna most már nekünk is. Csak nem szeretnék úgy járni mint az első terhességemnél. Amiket érzek meg nem vizionálom hanem nagyon is érzem. Lehet nem lesz semmi az is lehet már van valami. Ha nem ez miatt érzem ezeket akkor más bajom van. Ha ez miatt akkor repdesni fogok. Jövö héten kiderül..
2018. jan. 6. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is jövőhét közepén (nem) kéne megjönnie (pontosan nem tudom, van 2-3 nap kilengés a ciklusomban, 34-37 nap szokott lenni), de én is érzem a hányingert, hasfeszülést és társait. De az előző pár hónapban is éreztem ezeket, és egyelőre sehol semmi, úgyhogy én mostmár nem tulajdonítok ezeknek a tüneteknek nagy jelentőséget.
2018. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!