Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a terhességi tesztnek?

Hihetek a terhességi tesztnek?

Figyelt kérdés
Aktus utáni 14. reggelen csináltam egy hcg-line terhességi tesztet, ami szerencsémre negatívat mutatott. Hihetek neki, vagy érdemes lenne csinálni még egyet pár nap múlva? (a menstruációm elég rendszertelen, fogalmam aincs mikor kellene megjönnie, ez esetleg fontos infó lehet)

2018. jan. 6. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A menstruaciom nekem is rendszertelen. Mi akartuk a babát ezért nem védekeztünk. Most itt van 24hete a pocakomban a kis csodam.
2018. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na jo de nekem olyan szinten baj van most vele hogy oktoberben volt utoljara, nem tudom mi van vele. ha ebben a honapban sem jon meg irany a doki :( szoval igy eleve nem hinnem hogy osszejott volna barmi is, de azert egy picit felek.. egyebkent gratulalok a babahoz!
2018. jan. 6. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

De miért félsz?Kiszakadt a gumi?

Egyébként pár nap múlva tesztelhetnél azért még egyet.

2018. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vedekeztunk.. nem bennem ment el de ettol fuggetlenul..
2018. jan. 6. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Még ne. A 14 nap ovulációhoz képest számít és mivel a hímivarsejtek akár 5 napig is élhetnek (na jó, az átlag 3 nap de sose tudni), az együttlét után ha 4-5 nappal volt csak ovulációd is lehetséges terhesség, csak akkor meg a teszt korai. Úgyhogy tesztelj nyugodtan 4-5 nap múlva, ha addig nem jön meg.
2018. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, úgy lesz! Köszönom a segítséget :)
2018. jan. 6. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!