Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 27-én volt elvileg...

Március 27-én volt elvileg peteérésem. Viszont ma csináltam este egy 15os Lh-t és szemmel látható második csík van. Ezt lehet venni jósló terhességi tesztnek esetleg? Tüneteim is vannak, magasabb hő, szédülés, derék fájás és alhasi fájdalom.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Az LH tesztnek semmi koze nincs a terhessegi teszthez. Nem tudom hogy ezt honnan szedted.

De egy marc.27.-ei ovu utan elegge furcsa egy apr.5.-ei ovu.

2017. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy több helyen azt lehet olvasni, hogy egy LH teszt alkalmas korai terhesség kimutatására. Pár nappal hamarább, mint egy terhességi teszt. Akár 70%-os eredménnyel.
2017. ápr. 5. 22:38
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Én is olvastam róla, hogy az ovu teszt alkalmazható jóstesztként, de reggeli első vizeletből, nem estiből. Azért drukkolok, majd írd meg mi lett.
2017. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de a josteszteles baromsag! Ha igaz lenne, nem lennenek terhessegi tesztek.
2017. ápr. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem pont az ilyen türelmetlen emberek miatt van jós tesztelés, mint én. :)
2017. ápr. 6. 06:34
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem éri meg türelmetlenkedni. Csak csalódás van belőle, ha mégis megjön. Elmaradt vérzés->terhességi teszt=tiszta eredmény
2017. ápr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hétvégén csinálok reggeli első vizeletből egy Lh-t. Ma reggel csináltam 10es erősségű Hcg-t, még halvány második csíkot se láttam. :( köszönöm a drukkolást, írok majd. :)
2017. ápr. 6. 06:42
 8/24 A kérdező kommentje:
Tudom... Ma reggel is csalódás ért. Viszont lehetséges az hogy korai még a 10-es erősségű Hcg és azért nem mutat még ki semmit, vagy pedig tényleg nem lehetek terhes?
2017. ápr. 6. 06:50
 9/24 anonim ***** válasza:

Simán lehet h csak túl korán teszteltél. A magas hő jót jelent.

Szerintem se tesztelgess bár tudom, h nehéz kivárni a két hetet. De várd meg a késést akkor mutatni fogja h mi a helyzet.

Megy a drukk!

2017. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Elvileg hétvégén vagy hét elején esedékes a nem várt. Kíváncsiságból csináltam meg reggel a hcg-t. A hőm pár napja 37,3 37,2 általában. Egyéb tüneteket is tapasztaltam, de majd kiderül, bízok benne, hogy sikerült. Köszönöm a drukkolást. :)
2017. ápr. 6. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!