Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom ma reggel rám írt...

A barátom ma reggel rám írt hogy csináljak tesztet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a második sex után előtte kicsit beraktam gumi nélkül tudod aztán éreztem hogy elmentél és mikor elmentél gumiert megnéztem a kukim és kicsit fehér volt a feje és nem tudom hogy az a te hüvely váladekod vagy az enyém...

Beszélgettünk hogy csináljak e tesztet vagy ne de mivel ez csak tegnap történt ezért a teszt még nem mutatná ki. Van itthon 72 órás tabletta szerintetek bevegyem? Vagy mit csináljak?



2018. jan. 8. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes hogy nálatok csak úgy van esemény utáni tabletta mint mondjuk fejfájáscsillapitó...
2018. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Letudnád normálisan írni mi is történt??

Tiszta zagyvaság az egész.

2018. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Tinik, szexelnek, és fogalmuk sincs semmiről..

Nem tudom eldönteni, hogy ez vicces, vagy inkább szomorú.

2018. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Most ki rakta be kinek?

A tegnapi miatt még biztos nem mutatna semmit a teszt.

2018. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

1!


Ez is baj? Óvszerrel védekezik, meg van az esélye, hogy kiszakad, legalább elorelato.


Kérdező, en bevennem a helyedben

2018. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőre megértettem a sztorit, a csávó rakta be gumi nélkül és érezte hogy a csaj elment. Aztán amíg a csaj gumiért ment hogy folytassák, addig csávóka megvizsgálta a kukit és fehér cuccot látott és nem tudta hogy melyikükből jött.


Hát, az előváladék is lehetett és igen, az tartalmaz spermiumot. Szóval jó nagy baromság ez a "kicsit gumi nélkül is csinálgatjuk" dolog. De kisebb az esélye az tény. Mindenesetre tényleg szégyen hogy ennyire össz-vissza szexelnek és fogalmuk sincs kiből mi jött, stb.

2018. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Ó ráadásul látom hogy MÁSODIK szex után, tehát bőven lehet, hogy nem is előváladék volt, hanem az előző szex utáni "maradék" cucc ami ott "megült". Hát ezek alapján vedd csak be szépen azt a tabit!
2018. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
a teszt ilyenkor még szart se mutatna ki, majd 2 hét múlva, vedd be az esemény utánit és ne legyetek ilyen hülyék legközelebb. legalább szedj tablettát vagy valami ha a gumi derogál.
2018. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os köszi,hogy leírtad.

Esküszöm nem értettem.

Előzőleg írtam már.

De már ne is haragudjatok de még fogalmazni se tud.

2018. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért értelmetlen, mert a szöveg első bekezdése a srác sms-ének idézése.

Mindenképp vedd be a tablettát, a tesztet hanyagold. Ezután soha többet ne rakja be neked gumi nélkül, csak ha gyereket akartok! Ha meg csak egy kicsit akarja, mondd azt hogy NEM! Mert legközelebb nem veszel be ilyen erős gyogyszert a hulyesege miatt, abortuszra nem mész..és közlöd vele, hogy gyerektartást fog fizetni. Rögtön meggondolja magát.

2018. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!