Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Délután belém élvezett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délután belém élvezett a barátom, este elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. Csak reggel vettem be (12 órán belül voltam). Lehet így gond?

Figyelt kérdés
Levélből ez pont a 7. szem volt....

2013. aug. 25. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem.
2013. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek ezt megkérdezni?

Te is tudod hogy 12 órán belül volt, nem?

Akkor most mi mit tudunk tenni?

2013. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azt nem értem, hogy lehet elfelejteni manapság, amikor be tudsz állítani magadnak mindenféle ketyerén egy figyelmeztetést, jelzést, csörgést akármit..

én annyira odafigyelek rá, hogy szól egy nap délután 4kor mert akkor van az ideje, de HA esetleg nem olyan helyen lennék vagy akármi, akkor még este 9kor is még egyszer rám ÜVÖLT a telefonom.

használj óvszert, ha arra alkalmatlan vagy, hogy napi szinten bevegyél egy tablettát.

2013. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hoppá az lemaradt, hogy amikor reggel bevettem a tabit aznap este nem volt nálam a levél így kimaradt egy szem.


Tehát belémélvezett, 12órán belül bevettem, este kimaradt, másnap este vettem be újra... azóta nem voltunk együtt, s ha leszünk védekezünk más módszerrel is.


Ami miatt aggódok az a délutáni együttlét és az hogy rá másnapra kimaradt egy szem.... Így sem lehet gond??

2013. aug. 25. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
3 vagyok. azt nem értem, hogy te össze-vissza szeded be a szemeket? kb. óra pontossággal kell bevenni minden nap. írod, hogy egyik nap reggel, aztán kimaradt, aztán másnap este.. elég zavaros. mióta szedsz fogamzásgátlót?
2013. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 éve szedek fogamzásgátlót. Még soha nem felejtettem otthon, soha nem felejtettem bevenni. Egyébként nem lehetsz terhes.

34N

2013. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

8évig szedtem rendszeresen, óra pontosan, hiba nélkül.


2év szünetet hagytam.


2 hónapja kezdtem el újra. ez a pár nap volt zavaros az életemben, rohantunk ide-oda,utazás, nyaralás, gyógyszer otthon maradt, időbe telt mire szereztem receptet és váltottam ki másikat... ezért alakult így ez a pár nap...

2013. aug. 25. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Isten úgy akarja, hogy gyermeket hozz a világra.
2013. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!