Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom ma reggel rám írt...

A barátom ma reggel rám írt hogy csináljak tesztet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a második sex után előtte kicsit beraktam gumi nélkül tudod aztán éreztem hogy elmentél és mikor elmentél gumiert megnéztem a kukim és kicsit fehér volt a feje és nem tudom hogy az a te hüvely váladekod vagy az enyém...

Beszélgettünk hogy csináljak e tesztet vagy ne de mivel ez csak tegnap történt ezért a teszt még nem mutatná ki. Van itthon 72 órás tabletta szerintetek bevegyem? Vagy mit csináljak?



2018. jan. 8. 07:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Vedd be szerintem is!


A védekezésre pedig figyeljetek! Gyógyszerrel járnal a legjobban, mert akkor nem kell elmenni gumiert, csak figyelni, hogy mindennap beved.


Off: nekem is volt otthon esemény utáni tableatta, hogy ne akkor kelljen orvoshoz menni feliraton majd kiváltani ha baj van. Egyszer szükség is volt ra. Miután el használtam irattam és váltottam ki újra. Szerintem meg valahol meg is van, de már biztos lejárt a szavatossága.

2018. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy mert ilyen meggondolatlan minden egyes fiatal nő, bocsánat lányok de nektek kell hondolkozni mert ha a pasinak f...sz föl all, ész megáll.
2018. jan. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!