Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tervezett baba előtt voltatok...

Tervezett baba előtt voltatok valamilyen nőgyógyászati/egyéb orvosi vizsgálaton? Vannak javasolt vizsgálatok gyermekvállalás előtt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Vérvetelen. Itt mindent megnézettem a pajzsmirigyen át mindent.

Cukromat is.

Rákszűrésen még ami nagyon fontos minden évben.

Ezek nekem elegek voltak mert nem volt gond semmivel.

2017. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmentem nőgyógyászati rákszűrésre, hogy ne terhesen csinálják, mert pár csepp vérzést okozhat, és biztosan megijesztett volna terhesen. Panoráma röntgenen voltam, és betömettem a fogaimat, meg leszedettem a fogkövet(természetesen akkor még nem próbálkoztunk a röntgen miatt) Mai eszemmel kérnék egy nagy labort(vérvételt) a háziorvostól, hogy minden rendben van-e.
2017. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok vizsgálatom volt, mert meddőségi klinikára jártunk, csak hát végül nem kellett semmit se csinálniuk velem a rutin vizsgálatokon kívül. Volt rákszűrés, átjárhatósági vizsgálat, teljes vérkép, 5. és 21 napos vérvétel, emlő ultrahang, terheléses cukor. A férjemnek teljes vérkép, sperma vizsgálat.
2017. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenhová elmentem, ahova lehetett. Vérkép, labor, nőgyógyászat, fogaimat rendbe tetettem. Mindezek mellé egy kimondottan babavárásra összeállított (apának-anyának külön) méregtelenítést csináltunk. A következő babánknál is így fogom.
2017. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. (rákszűresre mindig járok, gyerekvállalástól Függetlenül)

Tökéletes terhességem volt, gyors szülesem, és 10/10-es apgarral született a fiam.

2017. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem voltam. de a rákszűrést javasolják előtte megcsináltatni mivel mindenképpen frisset kérnek, de biztonságosabb ha terhesség előtt veteted le a kenetet. Illetve a fogaid is nézesd meg, ha van rossz fogad csináltasd meg, mert ha terhesség alatt tovább romlik, nem nagyon szedhetsz majd rá semmit és nem is szokták kezelni se.
2017. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!