Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 2 nappal 25ös...

Nem várt előtt 2 nappal 25ös teszttel negatív, van még esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem első vizeletből ma, 2.ból 13.dpon, Rossmannos Facelle teszttel csináltam.

Nagyon száraz vagyok,a mellem majd leszakad a mellbimbómhoz hozzá nem lehet érni annyira ég, fáj.

Voltam régen terhes, sajnos elvetéltem, akkor fájt így a mellem.

Teljesen elkeseredtem, mert abszolút olyan tüneteim vannak mint akkor.

Folyamatosan megjön érzésem van napok óta. Lementem a boltba a tesztért, feltettem egy tampont a biztonság kedvéért, alig tudtam feltenni, majd kivenni, annyira száraz vagyok, holott ilyenkor már nagyon erős vizes folyásom van nem várt előtt.

Mikor teszteljek újra?

Egyáltalán megbízható ez a nagyon olcsó teszt?

Más tünetem még, szédülés reggelente elég durván.

Régóta próbálkozunk babával, megfogadtam, hogy nem várom, nem érdekel majd jön ha jönnie kell, de ezek a tünetek most újra reményt adtak. Mit tanácsoltok?

Olvastam olyat is hogy délutáni vizelet jobb mint a reggeli.

Köszönöm előre is.


2018. jan. 9. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva, vagy menj orvoshoz.
2018. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tudod, hogy érdemes megvárni a nemvárt késést és 10-es tesztet használni, különben nem emelted volna ki hogy nem így történt.

Szóval tudod mit kell tenned.

2018. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle nagyon hamar pozitív lett, megbízható! Amíg nem jön meg, van remény!
2018. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg,akkor csinálj reggeli vizeletből tesztet.A facelle amúgy megbízható teszt.Ne csüggedj.Ha később fogant,simán belefér,hogy ilyenkor teljesen negatív.Szorítok!!
2018. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a drukkot aranyos vagy,

Elszámoltam magamat ma vagyok a 28 napban ma kellett volna megjönni.Rettenetesen fáj a mellbimbóm,sokkal nagyobb és kirajzolódnak az erek és hajnalba arra keltem hogy úgy görcsöltem mint amikor megjött, feltettem egy tampont fél álomban, reggel nézem, semmi, reggel csináltam tesztet, negatív...nem tudom mi lesz

2018. jan. 10. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi van Veled azóta?
2018. jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon görcsölök jelen pillanatban is, de még nem jött meg. Sőt ma éjszaka is felkeltem hogy úgy fájt a hasam hogy biztos voltam benne hogy menszesz.

Annyira reménykedek.

Már elmúlt a mellfájdalom, este nagyon szédültem rosszul voltam le kellett feküdnöm.

Vettem x epil tesztet de nem merem megcsinálni félek a csalódástól.

2018. jan. 12. 11:30
 8/8 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a tesztet, negatív.

A mellem ismét elkezdett fájni főleg a mellbimbóm.

Már csak reménykedhetek hogy nem középidőbe volt peteérésem hanem később és még nem mutatja ki.

2018. jan. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!