Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség ilyen...

Koenix kérdése:

Lehetséges a terhesség ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy gondom. A barátnőmmel megvolt az első szeretkezésünk és neki is az első volt nekem is. Viszont az aktus előtt kellőképpen bemelegítettünk és nekem már kijött az előváladékom, ezután a jobb kezemmel megfogtam a szerszámom ezzel ráment a kezemre az előváladék is. Egy pár perc mulva megszáradt (vagy letöröltem ) a jobb kezem. Ezután felhuztam az óvszert a bal kezemmel és véletlenül elértem jobb kezem két ujjával az óvszert. Nekem csak az aktus után jutott el az eszemig hogy mi történt és kezdtem gondolkozni hogy lehetséges-e a terhesség ilyen alapon. Mivel tudom hogy az előváladékban is lehet spermium, de viszont ha a spermium megszárad akkor elpusztul. És szeretkezés előtt még üritettem is. És a páromnak fájt viszont nem vérzett, de nem is ment fel neki teljesen. Lehetséges hogy a szüzhártya nem szakadt ki? És a terhességnek is van némi esélye?

2018. jan. 11. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A sperma levegőn elpusztul. Tehát hiába fogtad meg később olyan kézzel a gumit, az nem számít. Így nem lehet terhes. Az első szex sem feltétlenül jár vérzéssel a nő részéről, csak előfordul. Én se véreztem. Ez ettől még normális. A szűzhártya a hüvely bejáratánál van, tehát ha nem is dugtad be teljesen a farkadat, attól még azon mindenképpen áttoltad. Nem feltétlenül szakad el ettől a szűzhártya, az is lehet, hogy már rég elszakadt mástól. Pár alkalom után már nem fog fájni neki.
2018. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira kicsi esély, hogy Szűzmária és József szint :D


A válasz nem.

2018. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam hogy nem lehetséges a terhesség csak meg kell nyugtassam mert faggatta a téma. Köszi a gyors válaszokat!
2018. jan. 11. 23:16
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és sikosítót is használtunk, szóval még az is lassitja a spermát, ha esetleg lenne sperma valahogy. De igy is kicsi az esélye hogy az előváladékban legyen...
2018. jan. 11. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előváladékban egy kutatás szerint 30-40% és 30% hogy mozognak is.


Még 1-2 napos recskaidőknél is.


Viszont a mennyiség is számít azért. 100 millió ondósejtből nyilván több az ésélye ha full kontakt méhszájig feldurrantod, mint 30 db mozgó elfáradt nyugdíjas ondósejtből. Amiből 2 db-ot véletlenül felkentél a másik ujjadra... abból az egyik bejut.


Ha ebből teherbe esik, akkor tartsátok meg, mert egy zseni lesz :D lehet A sperma aki képes megdönteni Darth Orbán hatalmát :D

2018. jan. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szűzmária szint

( persze óvszer stb mellett is lehet terhes valaki 1%... Lehjebb csak önmegtartóztatással megy a %)


1. Lombikit és unazemer hogy magyarázod meg, ha levegőn elpusztul? ( jah igen.. Idővel)

2018. jan. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz terhes. De azt jó, ha tudjátok, hogy az első szex hormonális változásokat okoz, úgyhogy nagyon sok lánynak késik a következő vérzése. Akár egy-két hetet is! Ilyen esetben pánikolás helyett gyorsan csináltok egy tesztet, megnyugodtok, és hamarabb megjön, mintha a stressztől is késik.
2018. jan. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!