Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beképzelem a terhességet,...

Beképzelem a terhességet, mással is történt ilyen?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk már egy ideje babát, de nem akar összejönni. Menstruációm nincs három hónapja, azt hittem terhes vagyok, minden hónapban mentem dokihoz.. a doki erre azt mondta hogy a testemmel semmi baj, valószínűleg annyira benne vagyok a babatémában hogy azért nem jön meg mert ideges vagyok és próbálom magamnak bemesélni hogy igen most terhes vagyok és nem fog megjönni. Arra vagyok kíváncsi, hogy mással is történt már ilyen? Ha igen akkor mit csináltatok ezzel? Fiatal vagyok még,25 éves nem arról van szó, hogy később nem lehetne de most akarunk gyereket mert anyagilag és minden téren úgy állunk, 30 felett pedig semmiféleképpen nem szeretnék szülni.

2018. jan. 11. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nezd, tudom konnyu mondani, de probalj elszakadni a gondolattol, es jonni fog a baba!
2018. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, sajnos. Nekem Norcolutot írt a doki, hogy legyen újra ciklusom.

Berágtam, hogy engem nem érdekel, nem lesz gyerek. Munkahelyet váltok, élek a karriernek, kész. Írattam fogigátlót is, hogy ha megjön, elkezdem szedni. Nem jött meg. ;)

2018. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 3 hónapig ha nem jön meg és előtte rendben volt, akkor nem pszichés a baj! Én váltanék dokit.. Nem tudom labort néztek-e, hormonszinteket, mert ìgy valószìnű peteérésed sincs, ergo ha nincs érett pete, baba sem lesz. Nekem már arra felìrtak egy természetes hormon tartalmú bogyót, mert nem pontosan jött meg, 25-31 napok között váltakozott. :/
2018. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!