Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 6 nappal...

Nem várt előtt 6 nappal pozitív teszt. Első orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés

Túl vagyok a nem várt napján. Ma is pozitív a teszt. Ez a 3.


Külföldön lakunk. Felhívtam ma a nődokit. Csak a 8. hét utánra hívtak be. Úgy tűnik itt így szokás. Sőt mivel február 22-én lett volna időpontom, rákszűrésre, így azt mondta az asszisztens a telefonban, hogy csak akkor menjek. Kivéve,ha panaszaim vannak. Az már inkább a 10. hét környéke.


Volt már valaki ilyen későn első vizsgálaton?



2018. jan. 11. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyáltalán nem késői, csak itthon szeretnek már 5 hetesen orvoshoz rohangálni és utána parázni még 2-3 hétig, ahelyett, hogy várnának. 2-3 heted van, hogy elmenj a genetikaira, vérvételre stb. Ami a szokás felétek.


Ha jobban belegondolsz, még logikusabb is, főleg egy panaszmentes terhességnél. Nyilván aki túl van akár egy vetélésen vagy méhen kívülin, azok óvatosabbak, de egyébként semmi értelme a genetikai uh előtt 3x menni, hogy biztos legyen a terhesség.

2018. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első babánál a 9dik héten voltam. Nem voltam elkésve semmivel. Panaszom nem volt.
2018. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egy vetélés nekem is volt. Májusban.

Most máshogy érzem magam (koppkoppkopp).


Melleim nagyobbak. Délutáni teszt is erős pozitív. Hányinger csak reggel.


Nem iszom,csak koffeinmentes kávét, biztos,ami biztos alapon.

Magnézium+folsav kombót szedem már régóta.

2018. jan. 11. 20:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Fehér folyásom van és nagyon lent van a méhszáj. Meg fog jönni?
2018. jan. 13. 11:32
 5/8 A kérdező kommentje:

Kicsit nyafogtam, mivel februárban Magyarországra is utazunk, hogy szeretném előtte tudni, jó helyen van-e a terhesség,stb.

Így kaptam egy időpontot február 13-ra.

Addigra kb. 8-9 hetes lehetek.

Már kellene látni ezt-azt, ugye?

2018. jan. 17. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan már mindent látni fognak. Embrió, szívverés stb.
2018. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ne parazz már ennyire. Minek nezegeted a mehszajadat? Jó tudom volt vetelesed de ezzel a stresszel csak artasz magatoknak.
2018. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akinek előtte volt vetélése annak előbb kell menni dokihoz.Szoktak felirni babamegtartó gyógyszert.Saját tapasztalat most vagyok ebben a helyzetben és kaptam duphastont.
2018. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!