Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemtudom terhes vagyok e vagy...

Nemtudom terhes vagyok e vagy nem!?

Figyelt kérdés
Egy hetet késett a menstruációm,de most valahogy nem ugyan olyan mint szokott.Első nap görcsöltem azóta mintha meg sem lenne.Novemberbe hagytam abba a fogamzásgátló szedését.Terhességi tesztet csináltam bár nem a legjobbat de negatív lett.Hányingerem van,gyakran megszédülök,sokszor kívánok meg bizonyos dolgokat aztán ránézni sem bírok,13-14 órákat alszom mikor itthon vagyok mégis nagyon könnyen elfáradok,a tejet eddig nem igazán bírtam meginni mert fájt tőlle a hasam egy pár napja viszont folyamatosan azt kívánom és semmi bajom tőlle.A melleim elég érzékenyek voltak viszont most hogy megjött kicsit türhetőbb.Hétfőre tervezem az orvost de jó lenne addig is tudni valamit mert így kétségek között lenni nem jó.Volt már valaki ilyen helyzetben?Kérlek segítsetek!
2018. jan. 12. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor csináltad a tesztet? Amúgy itt nem fogsz megnyugtató választ kapni.Teszt,vérvétel,orvos.Ezek amik biztosat mondhatnak.A tünetek,amiket felsoroltál,akár tipikus terhességi tünetek is lehetnének,de ezeketaz ember lánya könnyen pszichésen elő tudja idézni magának,ha nagyon vágyik a terhességre.
2018. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék még egy tesztet. Voltam már így és nem voltam terhes.
2018. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet.
2018. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én amikor nekifogtunk próbálkozni akkor saját magamnak bebeszeltem a tüneteket. Aztán mikor terhes lettem a tüneteim teljesen mashogy és más sorrendbe jöttek mint ahogy azt a könyvben leirjak. Szóval a biztos még egy teszt illetbe doki
2018. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek orvoshoz a tesztet pedig múlthét vasárnap csináltam amikor 3. napja késett.Megszakítással védekezünk mert sajnos a gyógyszert abba kellett hagynom egy trombózis miatt és semmilyen fogamzásgátlót szem szedhetek már.
2018. jan. 12. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Es gumi nincs?
2018. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De van és még mielőtt félre értés lenne én nem bánnám a babát sőt.. a párom az aki még kicsit várni akar vele.Van lakás, van mindkettőnknek munkahelye nem azért vagyok kétségbe esve mert nem akarom a babát vagy hasonló.Reménykedtem benne, hogy baba van de egy hét késés után megjött csak nem ugyan úgy mint szokott és mivel így nem tudok elmenni dokihoz bizonytalanságban vagyok mert a teszt negatív lett.
2018. jan. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!